Акція «Розумники: квитки на сімейну пригоду «Мій домашній крокодил» (у кіно з 20 жовтня)


Цієї осені зустрічайте захопливу та зворушливу історію за мотивами однойменного оповідання про крокодила на ім’я Ліл! Він живе в Нью-Йорку, обожнює співати і намагається жити серед людей. Згодом Ліл зустрічає родину, яка щойно оселилися в його будинку і зовсім не очікувала такого сусідства. Так починається нова мандрівка, сповнена пригод, гумору, незабутніх хітів та справжньої дружби. Допрем'єрні покази з 20 жовтня 2022!

Акція від Розумники: тільки з 18.10.2022 по 24.10.2022 включно (далі – Строк дії Акції) активуйте послугу «Розумники» та отримайте доступ до каталогу послуги «Розумники», а також можливість стати володарем однієї з 5-ти пар квитків на показ сімейної пригоди «МІЙ ДОМАШНІЙ КРОКОДИЛ».

Для участі в акції відправте 1 на SMS-номер 639 або введіть короткий USSD код *639*1# протягом Терміну дії Акції та завантажте додаток Edugames з Google Play або App Store за посиланням, що надійде в SMS.


Перші 2 дні користування послугою безкоштовні. Після завершення 2 календарних днів з дня активації послуги, а також для тих, хто підключив сервіс «Розумники» повторно, вартість послуги «Розумники» становитиме 4 гривні в день або 80 грн/30 днів (включаючи ПДВ та ПФ). Послуга замовляється абонентом на необмежений термін до моменту відмови від послуги або до моменту припинення її надання. Для деактивації послуги «Розумники» абонент повинен відправити СТОП або STOP на номер 639. Відправлення повідомлення окремо не тарифікується.Умови акції:

  • В Акції можуть взяти участь всі індивідуальні абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах передоплати або контракту.
  • Акція діє на всій території України (крім тимчасово окупованих територій) з 18.10.2022 по 24.10.2022 року включно (далі - Термін дії Акції).
  • Абоненту необхідно замовити Послугу «Розумники» протягом Терміну дії Акції, відправивши 1 на номер 639 або ввеcті короткий USSD код *639*1#. Після активації сервісу абоненту необхідно завантажити додаток Edugames з Google Play або App Store. Для зручності в повідомленні буде лінк, за яким можна завантажити додаток.
  • Абонент, який успішно активує Послугу «Розумники» вперше протягом Терміну дії Акції, автоматично вважається учасником Акції та отримує доступ доступ до каталогу послуги сервісу «Розумники» на 2 календарні дні з моменту активації Акції без додаткової оплати.
  • Абонент, який успішно активує Послугу «Розумники» і завантажить додаток протягом Терміну дії Акції, автоматично вважається учасником Акції та бере участь в розіграші 5 пар квитків в кіно на показ анімаційної пригоди "МІЙ ДОМАШНІЙ КРОКОДИЛ". Кожен учасник акції може виграти тільки один приз - одну пару квитків в кіно.
 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту