BE WOMAN: КВИТКИ НА ФІЛЬМ «ВИЙДУ ЗА ТЕБЕ» (у кіно з 10 лютого)

Неповторна Дженніфер Лопес у романтичній комедії до Дня Закоханих!


Напередодні весілля популярна співачка Кет Валдез дізнається, що наречений її зрадив.

Щоб помститися колишньому, дівчина пропонує одружитися незнайомцю з натовпу прямо під час власного концерту.

Тепер її чоловік - сором’язливий вчитель математики. Та чи впорається подружжя з викликами сімейного життя?

Акція від Be Woman: тільки з 08.02.2022 по 14.02.2022 включно (далі - Термін дії Акції) ви можете стати володарем однієї з 5-ти пар квитків на показ фільму "ВИЙДУ ЗА ТЕБЕ"! Для цього, в зазначений період, активуйте послугу «BeWoman».


Для участі в акції відправте 1 на SMS-номер 517, або введіть короткий USSD код *517#, або активуйте послугу, підтвердивши активацію за адресою https://woman.lifecell.ua/ протягом Терміну дії Акції

Перші 3 дні користування послугою безкоштовні. Після завершення трьох календарних днів з дня активації послуги, а також для тих, хто підключив сервіс «Be Woman» повторно, вартість послуги «Be Woman» становитиме 17,50 гривень за 7 днів або 2,50 гривні в день (включаючи ПДВ та ПФ). Послуга замовляється абонентом на необмежений термін до моменту відмови від послуги або до моменту припинення її надання. Для деактивації послуги «Be Woman» абонент повинен відправити СТОП або STOP на номер 517. Відправлення повідомлення окремо не тарифікується.Умови акції:

  • В Акції можуть взяти участь всі індивідуальні абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах передоплати або контракту.
  • Акція діє на всій території України (крім тимчасово окупованих територій) з 08.02.2022 по 14.02.2022 року включно (далі - Термін дії Акції).
  • Абоненту необхідно замовити Послугу «Be Woman» протягом Терміну дії Акції, відправивши 1 на номер 517, або ввести USSD-код *517#, або активувати послугу, підтвердивши активацію за адресою http://woman.lifecell.ua/.
  • Абонент, який успішно активує послугу «Be Woman» вперше протягом Терміну дії Акції, автоматично вважається учасником Акції та отримує доступ на 3 календарні дні з моменту активації Акції без додаткової оплати.
  • Абонент, який успішно активує Послугу «Be Woman» автоматично вважається учасником Акції та бере участь в розіграші 5 пар квитків в кіно на показ фільму "ВИЙДУ ЗА ТЕБЕ". Кожен учасник акції може виграти тільки один приз - одну пару квитків в кіно.
 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту