Акція «Спіймай удачу: квитки на трилер «МЗГАН» (у кіно з 4 січня)


Джеймс Ван та Blumhouse представляють новий напружений трилер!


За допомогою штучного інтелекту високотехнологічна іграшкова компанія створює ляльку нового покоління М3ГАН.

Унікальна іграшка відразу стає невід’ємною частиною життя осиротівшої дівчинки.

Розроблена, щоб захищати свою власницю, М3ГАН швидко еволюціонує від безневинної ляльки до неконтрольованої вбивчої машини.

Акція від Спіймай удачу: тільки з 06.01.2023 по 12.01.2023 включно (далі – Строк дії Акції) активуйте послугу «Спіймай удачу» та отримайте можливість стати володарем однієї з 5-ти пар квитків на показ трилеру «МЗГАН».

Для участі в Акції набирайте *846# або відправляйте 1 на SMS-номер 846 протягом Строку дії Акції.Умови акції:

  • В Акції можуть взяти участь всі індивідуальні абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах попередньої оплати або контракту.
  • Акція діє на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) з 06.01.2023 по 12.01.2023 року включно (далі – Строк дії Акції).
  • Абоненту необхідно замовити Послугу «Спіймай удачу» протягом Строку дії Акції, набравши *846# або відправивши 1 на номер 846.
  • Абонент, який успішно активує Послугу «Спіймай удачу», автоматично вважається учасником Акції та отримує доступ до порталу «Спіймай удачу» за адресою https://win.lifecell.ua з моменту активації.
  • Абонент, який успішно активує Послугу «Спіймай удачу», набравши *846# або надіславши 1 на номер 846, автоматично вважається учасником Акції та бере участь у розіграші 5-ти пар квитків (по 2 квитки на кожного переможця) у кіно на показ фантастичного екшну «МЗГАН». Усього 5 переможців в Акції.
  • Вартість послуги «Спіймай удачу» складає 4,50 грн. на 1 календарний день. Плата за трафік мобільного інтернету при використанні порталу «Спіймай удачу» не стягується. Послуга продовжується автоматично кожен календарний день, якщо абонент не відмовився від неї. Плата за трафік мобільного інтернету при використанні порталу «Спіймай удачу» не стягується.
  • Для деактивації Послуги «Спіймай удачу» абонент повинен відправити STOP або СТОП на номер 846. Відправка повідомлення окремо не тарифікується.
  • Тариф наведений у гривнях з урахуванням усіх податків.
 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту