Акція «Літня спека з кешбеком»

Зустрічайте літню спеку з кешбеком!


Перезамовляйте пакет послуг за тарифним планом раніше та отримайте бонусний кешбек 10% за перше перезамовлення собі та своїм близьким через мобільний застосунок
«Мій lifecell»!

Не чекайте на закінчення періоду дії пакету послуг – замовляйте раніше, щоб отримати бонусний кешбек!Умови акції:


1. Акція «Літня спека з кешбеком» діє з 09.06.2021 до 30.09.2021 включно на всій території України, крім тимчасово окупованих та непідконтрольних територій.

2. В акції можуть брати участь лише абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах індивідуальних тарифних планів, крім тарифного плану «Амбасадор».

3. Бонуси нараховуються від суми кожного першого перезамовлення пакету послуг на 7 днів, 4 тижні або 30 днів (залежно від умов тарифного плану) собі або від суми кожного першого перезамовлення чи замовлення іншим абонентам, здійсненого лише через мобільний застосунок «Мій lifecell». У разі перезамовлення та замовлення пакету послуг для одного і того ж абонента, бонусний кешбек буде нараховано виключно за одну дію (перезамовлення або замовлення) залежно від того, яка з дій була першою протягом періоду дії Акції.

4. Бонуси діють 7 днів (включаючи дату отримання) та можуть бути використані згідно умов використання бонусного рахунку.

5. Щоб перевірити нараховані бонуси, наберіть *111#.
Щоб отримати бонусний кешбек:

1. Завантажте мобільний застосунок «Мій lifecell» (якщо ще не користуєтеся).

2. Перезамовте собі пакет послуг на 7 днів, 4 тижні або 30 днів згідно з умовами тарифного плану через мобільний застосунок «Мій lifecell». Для цього – в розділі Профіль (Баланси) натискаєте кнопку «Перезамовити». Перезамовте або замовте іншому абонентові пакет послуг на 7 днів, 4 тижні або 30 днів згідно з умовами тарифного плану через мобільний застосунок «Мій lifecell» у розділі Мобільна турбота.

3. Після здійснення кожного ПЕРШОГО перезамовлення пакету послуг собі або перезамовлення чи замовлення пакету послуг іншим абонентам (за кожного абонента, якому ви вперше перезамовили або замовили пакет послуг), ви отримаєте SMS-повідомлення про нарахування 10% від вартості пакету послуг у формі бонусів на ваш бонусний рахунок. У разі перезамовлення та замовлення пакету послуг для одного і того ж абонента, бонусний кешбек буде нараховано виключно за одну дію (перезамовлення або замовлення) залежно від того, яка з дій була першою протягом періоду дії Акції. 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту