Акція «Навушники під ялинку від lifecell music»

Акція Навушники під ялинку від lifecell music! Оформіть підписку на lifecell music, та отримайте круті музичні аксесуари для справжніх меломанів!


Щоб взяти участь в Акції:

- Завантажте застосунок lifecell music тут

IOS

Android


- Оформіть підписку на додаток на будь який термін.


Слідкуйте за результатами розіграшу, адже на вас чекають круті навушники Bang & Olufsen BeoplayE8 2.0 Black!

Деталі:


1.1 Акція проводиться на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) з 06.12.2022 по 27.12.2022 включно (далі – Період проведення Акції).

1.2 За умовами акції «Навушники під ялинку від lifecell music!» (далі – Акція) Учасники мають завантажити застосунок lifecell music, та мати підписку на сервіс в період з 06.12.2022 по 27.12.2022 року (включно)

1.3 Фізична особа, яка завантажила застосунок lifecell music, та має підписку на застосунок, автоматично вважається учасником Акції та бере участь у розіграші призу.

1.4 Призовий фонд Акції складається з навушників Bang & Olufsen BeoplayE8 2.0 Black

1.5 Задля визначення переможця, який має отримати Приз, за результатами тижнів, в перший робочий день після його закінчення, здійснюється:

- формування списку Учасників, які виконали і відповідають умовам цих Правил;

- обрання переможця Призу за допомогою випадкової комп’ютерної вибірки із списку Учасників.

1.6 Переможець визначається Організатором відповідно до умов цих Правил.

1.7 Переможець буде повідомлений про виграш шляхом телефонного дзвінка від Організатора протягом першого робочого дня після закінчення відповідного ігрового тижня та Періоду.

1.8 В разі неможливості зв’язатися з переможцем протягом 3 (трьох) телефонних спроб, право на отримання призу переходить до фізичної особи з резервного складу. Кожна фізична особа з резервного складу визначається Організатором в порядку, передбаченому цими Правилами.

 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту