lifebox 50 ГБ на 3 місяці

Гарні новини – 50ГБ хмарного сховища lifebox БЕЗКОШТОВНО на 3 місяці!

Щоб взяти участь у акції, набирайте *440*14# зі свого телефону!

Зберігайте ще більше фото, музики, відео та інших файлів в безпечному місці та користуйтеся ними в будь-якій точці світу, де є Інтернет! Також ви можете синхронізувати свої контакти та не боятися, що вони можуть бути втрачені.

Період акції «lifebox 50ГБ на 3 місяці»: з 12.12.2018 до 10.01.2019 року!


ЯК СТАТИ УЧАСНИКОМ АКЦІЇ «lifebox 50ГБ на 3 місяці»?

Умови:

  • Акція доступна для всіх Абонентів ТОВ «лайфселл». Для того, щоб стати учасником акції «lifebox 50ГБ на 3 місяці» потрібно слідкувати за спеціальними оголошеннями ТОВ «лайфселл» що стосуються такої акції (надалі «Оголошення»).
  • Оголошення розповсюджуються ТОВ «лайфселл» будь-яким з наступних способів (або одночасно декількома): шляхом їх публікації на офіційному сайті lifecell.ua, розміщення в офіційних сторінках в соціальних мережах, надсилання у СМС повідомленні тощо.
  • Для того, щоб стати учасником акції «lifebox 50ГБ на 3 місяці» Абонент має виконати USSD запит за кодом та в строк, встановлений в Оголошенні.
  • За умовами акції «lifebox 50ГБ на 3 місяці» абонентам, що беруть участь у акції, буде надано можливість користуватися 50ГБ хмарного сховища lifebox на 90 днів, включаючи день активації через USSD запит без додаткової плати.
  • Після закінчення 90-денного терміну користування 50ГБ хмарного сховища lifebox буде подовжено за стандартними тарифами lifebox. Деталі: https://www.lifecell.ua/uk/mobilnij-internet/dodatkovi-poslugi/lifebox/.

Територія дії акції «lifebox 50ГБ на 3 місяці» - вся територія України окрім тимчасово окуповних територій.

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту