life:) подарунок

Завітай до lifecell магазинів – отримай безкоштовні МБ або безкоштовні SMS!

безкоштовно

Тарифы указаны в гривнах с учетом НДС. Дополнительно удерживается пенсионный сбор в размере 7,5%% на стоимость услуг сотовой подвижной связи.

Для того, щоб стати учасником акції «life:) подарунок» та отримати 125 SMS або 50 МБ:  1. Завітай до магазину life:) у твоєму місті.
  2. Отримай листівку (якщо є в наявності), як на малюнку вище.
  3. Надішли SMS з кодом, який знаходиться на зворотній стороні листівки, на номер 6767 (вартість відправлення SMS - 0,01 грн). У відповідь тобі надійде повідомлення про нарахування 125 SMS або 50 МБ (в залежності від типу листівки).

Детальні умови отримання подарунка 125 SMS

У разі неможливості участі в акції (у вас вже підключено SMS послугу) ти можеш передати код друзям, які є абонентами life:).

Надсилати подарункові SMS можна абонентам всіх мобільних операторів України протягом п’яти днів з дня їх нарахування (включаючи день нарахування).

Після п’яти днів з моменту нарахування подарункових SMS тобі буде підключено послугу «125 SMS» за наступними умовами: 125 SMS за 15 грн (з ПДВ без ПФ) на кожні 30 днів з умовою автоматичної пролонгації.

Якщо ти не бажаєш користуватися послугою «125 SMS», надішли SMS з текстом “3” на номер 6767 не пізніше п’яти днів (включно з дати подарунку нарахування подарункових SMS). У такому разі послуга «125 SMS» не надаватиметься.

Під подарунком мається на увазі нарахування 125 SMS на п’ять днів у рахунок плати за відправлення SMS з кодом на номер 6767.

Отримання подарунку (125 SMS) можливе, якщо послуга «125 SMS» не є підключеною (замовленою) в момент відправлення SMS з кодом на номер 6767.

SMS, що будуть надіслані понад пакету подарункових SMS, оплачуються відповідно діючих тарифів на SMS та/або згідно умов тарифного плану.

Детальні умови отримання подарунка 50 МБ

У разі неможливості участі в акції (у тебе вже підключено Інтернет послугу) ти можеш передати код друзям, які є абонентами life:).

Використовувати подарункові мегабайти можна протягом п’яти днів з дня їх нарахування (включаючи день нарахування).

Після п’яти днів з моменту нарахування подарункових мегабайтів тобі буде підключено послугу «Інтернет 50» за наступними умовами: 50 МБ за 15 грн (з ПДВ без ПФ) на кожні 30 днів з умовою автоматичної пролонгації.

Якщо ти не бажаєш користуватися послугою «Інтернет 50», надішли SMS з текстом “2” на номер 6767 не пізніше п’яти днів (включно з дати подарунку нарахування подарункових мегабайтів). У такому разі послуга «Інтернет 50» не надаватиметься.

Під подарунком мається на увазі нарахування 50 МБ на п’ять днів у рахунок плати за відправлення SMS з кодом на номер 6767.

Отримання подарунку (50 МБ) можливе, якщо послуга «Інтернет 20», «Інтернет 50», «Інтернет 100», «Інтернет 350», «Інтернет 1500», «Інтернет 3000», «Безлімітний Інтернет», «Інтернет на день» та на тиждень не є підключеною (замовленою) в момент відправлення SMS з кодом на номер 6767.

Мегабайти, що будуть використані понад пакету подарункових мегабайтів, оплачуються відповідно діючих тарифів на Інтернет послуги та/або згідно умов тарифного плану.

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту