BE WOMAN: КВИТКИ НА ФІЛЬМ «НЕЗВІДАНА ЗЕМЛЯ» (у кіно з 13 травня)

Сильна історія, що надихає, про життєву стійкість та незламність людського духу! Переживши трагічні події, головна героїня Іді розуміє, що зовсім втратила зв'язок із навколишнім світом. Щоб знайти сили почати все спочатку, вона відправляється у суворий живописний край Скелястих гір. Проте Іді навіть не підозрює, як одне рішення здатне змінити усе життя…

Акція від Be Woman: тільки з 11.05.2021 по 16.05.2021 включно (далі - Термін дії Акції) ви можете стати володарем однієї з 5-ти пар квитків на показ фільму "НЕЗВІДАНА ЗЕМЛЯ"! Для цього, в зазначений період, активуйте послугу «Be Woman».


Для участі в акції відправте 1 на SMS-номер 517, або введіть короткий USSD код *517#, або активуйте послугу, підтвердивши активацію за адресою https://woman.lifecell.ua/ протягом Терміну дії Акції

Перші 3 дні користування послугою безкоштовні. Після завершення трьох календарних днів з дня активації послуги, а також для тих, хто підключив сервіс «Be Woman» повторно, вартість послуги «Be Woman» становитиме 17,50 гривень за 7 днів або 2,50 гривні в день (включаючи ПДВ та ПФ). Послуга замовляється абонентом на необмежений термін до моменту відмови від послуги або до моменту припинення її надання. Для деактивації послуги «Be Woman» абонент повинен відправити СТОП або STOP на номер 517. Відправлення повідомлення окремо не тарифікується.Умови Акції:

  • В Акції можуть взяти участь всі індивідуальні абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах передоплати або контракту.
  • Акція діє на всій території України (крім тимчасово окупованих територій) з 11.05.2021 по 16.05.2021 року включно (далі - Термін дії Акції).
  • Абоненту необхідно замовити Послугу «Be Woman» протягом Терміну дії Акції, відправивши 1 на номер 517, або ввести USSD код *517#, або активувати послугу, підтвердивши активацію за адресою http://woman.lifecell.ua/.
  • Абонент, який успішно активує послугу «Be Woman» вперше протягом Терміну дії Акції, автоматично вважається учасником Акції та отримує доступ на 3 календарні дні з моменту активації Акції без додаткової оплати.
  • Абонент, який успішно активує Послугу «Be Woman» автоматично вважається учасником Акції та бере участь в розіграші 5 пар квитків в кіно на показ фільму "НЕЗВІДАНА ЗЕМЛЯ". Кожен учасник акції може виграти тільки один приз - одну пару квитків в кіно.
 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту