Конкурс дитячої творчості на порталі «Дитячий світ»

На порталі «Дитячий світ» стартує конкурс дитячої творчості на тему «Улюблений герой з мультфільму Маша і Ведмідь» для школярів та дошкільнят у віці від 4 до 10 років. Конкурс проходить в період з 01 лютого 2019 р по 28 лютого 2019 р.

Переможцями стають автори 3 (трьох) кращих робіт, які набрали найбільшу кількість голосів.

  • Приз за I місце – Сертифікатв онлайн-магазин «Будинок Іграшок» номіналом 1000 грн.
  • Приз за II місце – Брендовий рюкзак lifecell з солодощами.
  • Приз за III місце – Набір для малювання.

Заповнюйте анкету та викладайте фотографію малюнка, створеного Вашою дитиною на задану тему, збирайте голоси і стаєте переможцем Конкурсу. Конкурсні роботи приймаються до 23 лютого 2019 р.

Сервісом можна скористатися, перейшовши за адресою http://ds.lifecell.ua.

Існує 2 методи активації послуги «Дитячий світ»:

1. Набрати *693#1.png.

2. Відправити SMS з цифрою «1» на 693.

Завдання конкурсу дуже просте. Візьміть листок формату А4, розташуйте його по горизонталі, створіть на ньому малюнок або виріб на тему «Улюблений герой з мультфільму « Маша і Ведмідь». Використовуйте будь-які допоміжні інструменти: фломастери, кольорові олівці, фарби, воскові крейди та інші. Зробіть фотографію (або скан-копію) отриманого малюнка і викладіть роботу на сайті http://ds.lifecell.ua в розділ «Конкурс». Ваша робота з'явиться на сайті протягом 2 (двох) днів, і ви зможеш поборотися за призові місця.

Всі опубліковані роботи будуть оцінюватися користувачами та учасниками конкурсу, шляхом голосування в період з 01 лютого 2019 року по 28 лютого 2019 року. Для того, щоб залишити свій голос, досить вибрати вподобану роботу і натиснуто кнопку "Віддати голос". У голосуванні можуть брати участь Користувачі порталу та Учасники конкурсу. Проголосувати можливо необмежену кількість разів, але за одну роботу приймається тільки 1 (один) голос. Користувачі порталу та Учасники Конкурсу не можуть залишити 2 (два) або більше голосів за одну роботу. Читай докладніше в Правилах участі.


Повні умови

Перші 2 календарних дня безкоштовно тільки для нових користувачів. Після завершення двох календарних днів вартість послуги буде складати — 2 грн. в день (з ПДВ і ПФ).

Після одноразового підключення послуги, плата стягується автоматично. Використання Інтернету окремо не тарифікується і входить у вартість послуги. Якщо на рахунку недостатньо коштів для сплати, послуга буде автоматично сплачена та надана. У разі, якщо на рахунку протягом 30 днів після призупинення дії послуги, недостатньо коштів для cплати вартості за продовження дії послуги, після закінчення 30-денного терміну послуга буде відключена.

Деактивація послуги «Дитячий світ»: відправити STOP або СТОП на номер 693, або виберіть відповідний пункт в USSD меню *693#1.png.

Інформація: 5433 безкоштовно для абонентів lifecell або 0800 20 5433 безкоштовно зі стаціонарних.

 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту