Акція «Колесо фортуни»

ГАРАНТОВАНА можливість отримати один з наступних ПРИЗІВ – Телевізор Samsung 55 дюймів, Смартфон General mobile 8 GO, Сертифікат Fizy premium на 3 місяці, 20 гігабайт Інтернет, поповнення 5, 25, 50 або 100 бонусів на рахунок – для всіх учасників Акції (індивідуальних абонентів lifecell та інших операторів мобільного зв’язку) які в період з 16.12.2019 до 31.01.2020 придбали в одному з магазинів lifecell, або в інтернет-магазині shop.lifecell.ua стартовий пакет вартістю від 100 грн. (та Активували його) та/або смартфон зі скретч-картою «Світ смарт-пристроїв з lifecell».


УМОВИ АКЦІЇ:


Для того, щоб взяти участь в Акції необхідно вчинити наступне:


1. В період з 16.12.19 по 31.01.20 (включно) придбати у одному з магазинів, що працюють під торговельною маркою lifecell (дивись Перелік №1 до цих Умов), або в інтернет-магазині lifecell (shop.lifecell.ua) стартовий пакет вартістю від 100 грн. (далі - Стартовий пакет) та/або смартфон зі скретч-картою "Світ смарт-пристроїв з lifecell".

2. На сайті https://fortune.lifecell.ua/uk/ ввести новий активований НОМЕР lifecell або КОД активації з-під захисного покриття скретч-карти «Світ смарт-пристроїв з lifecell» та дійсний контактний номер lifecell.

3. Пройти авторизацію із використанням коду, отриманого за допомогою СМС повідомлення на вказаний номер lifecell.

4. Переможці Акції визначаються випадковим чином після авторизації (нарахування призів відбувається протягом 24 годин на вказаний при авторизації номер lifecell, за виключенням фізичних призів) та отримують підтвердження через SMS із вказанням найменування призу.

5. Загальна кількість призів в Акції є обмеженою. На один номер учасника можливо отримати лише один із призів за весь період Акції.

6. Отримані винагороди (окрім Сертифікату Fizy та окрім фізичних призів) діють лише до 31.01.2020. Термін дії Сертифікату Fizy premium становить три місяці з моменту активації.

7. Організатор передає фізичні призи через свого представника в обраному переможцем магазині після підтвердження особи та надання переможцем відповідних ксерокопій документів, вказаних у Повних Умовах Акції.

8. У будь-який момент протягом Акції Організатор залишає за собою право на свій розсуд дискваліфікувати та усунути будь-якого учасника від участі у зв’язку з недотриманням цих Умов або якщо учасник здійснює будь-які незаконні дії.

9. Контактний телефон Організатора: 5433 (тарифікація згідно тарифів вашого оператора зв’язку).

 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту