Акція «Колесо Фортуни 2020»

Взяти участь в акції можуть як абоненти lifecell, що користуються індивідуальними тарифними планами, так і абоненти інших операторів мобільного зв’язку. Кожен учасник, що у період з 01.02.2020 до 31.03.2020 придбає в одному з магазинів lifecell, або в інтернет-магазині shop.lifecell.ua стартовий пакет з одним із нижчезазначених тарифних планів, активує його і виконає інші умови акції та/або придбає смартфон зі скретч-картою «Світ смарт-пристроїв з lifecell», гарантовано отримає один із наступних призів:

  • смартфон General Mobile 8 GO
  • сертифікат на косметику на суму 500 грн у мережі BROCARD
  • 20 гігабайтів
  • поповнення рахунку на 5, 25, 50 або 100 бонусів


УМОВИ АКЦІЇ:


Для того, щоб взяти участь в Акції необхідно вчинити наступне:


1. У період з 01.02.2020 до 31.03.2020 (включно) придбати у одному з магазинів, що працюють під торговельною маркою lifecell (див. Перелік магазинів в Умовах акції), або в інтернет-магазині lifecell (shop.lifecell.ua), стартовий пакет lifecell із одним з тарифних планів: «Лайфхак», «БОМБА», «ХайП», «Гаджет», «Жара GO», «Жара GO PLUS», «4 Безліміти» або стартовий пакет «Універсальний» та/або смартфон зі скретч-картою «Світ смарт-пристроїв з lifecell».


2. Активувати придбаний стартовий пакет та оплатити перший пакет послуг (з періодом дії від 4-тижнів) за одним із наступних тарифних планів, доступних для підключення при використанні стартового пакету «Універсальний»: «Лайфхак», Platinum, Platinum Plus, «БОМБА», «ХайП», «Жара GO», «Жара GO PLUS», «4 Безліміти», пакети послуг: «Планшет», «Роутер», «Роутер Плюс» тарифного плану «Гаджет» та/або стерти захисний шар на скретч-карті «Світ смарт-пристроїв з lifecell».


3. На сайті https://fortune.lifecell.ua/uk ввести:
1) новий активований абонентський номер lifecell, наведений у Стартовому пакеті та власні персональні дані (заповнити всі обов’язкові поля на сайті https://fortune.lifecell.ua/uk),
2) або код активації з-під захисного покриття скретч-карти «Світ смарт-пристроїв з lifecell» разом з дійсним особистим абонентським номером lifecell та власні персональні данні (заповнити всі обов’язкові поля на сайті https://fortune.lifecell.ua/uk).


4. Пройти авторизацію із використанням коду, отриманого в SMS на вказаний дійсний абонентський номер lifecell.


5. Призи визначаються за допомогою комп’ютерної програми шляхом випадкової вибірки після авторизації (нарахування призів відбувається протягом 24 годин на вказаний при авторизації номер lifecell, за виключенням фізичних призів). Кожен переможець отримує SMS із зазначенням найменування призу.


6. Загальна кількість призів в акції обмежена. На один номер учасника можливо отримати лише один із призів за весь період акції.


7. Отримані винагороди (окрім сертифікату BROCARD та фізичних призів) діють 4 (чотири) тижні з моменту нарахування. Термін дії сертифікату BROCARD ─ до кінця 2021 року.


8. Організатор передає фізичні призи через свого представника в обраному переможцем магазині після підтвердження особи та надання переможцем відповідних ксерокопій документів, вказаних у Повних умовах акції.


9. У будь-який момент протягом періоду дії акції організатор залишає за собою право на свій розсуд дискваліфікувати та усунути будь-якого учасника від участі у зв’язку з недотриманням цих умов, або якщо учасник здійснює будь-які незаконні дії.


10. Контактний телефон Організатора: 5433 (тарифікація згідно тарифів вашого оператора зв’язку).

 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту