BIP: КВИТКИ НА ФІЛЬМ "ЧОРНЕ РІЗДВО"

Несподіваний і динамічний молодіжний хорор від Blumhouse!

На свята, у розпал новорічних вечірок, у коледжі стається серія моторошних вбивств молодих студенток. Але розплата не забариться… Дівчата нового покоління не хочуть ставати безпомічними жертвами і кидають виклик жорстокому маніяку.

Акція від BiP: тільки з 09.12.2019 по 15.12.2019 включно (далі – Строк дії Акції) Ви можете стати власником однієї з 5-ти пар квитків на додпрем'єрний показ фільму "ЧОРНЕ РІЗДВО", який відбудеться 19 грудня 2019 року!

Для участі в акції в зазначений період необхідно надіслати 1 (одне) або більше текстових повідомлень з месенджера BiP на будь-який мобільний номер.

Завантажити додаток BiP можна за посиланням http://bip-ua.comУмови Акції:

  • В Акції можуть брати участь всі індивідуальні абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах передоплати або контракту.
  • Акція діє на всій території України (крім тимчасово окупованих територій) з 09.12.2019 по 15.12.2019 року включно (далі - Строк дії Акції).
  • Абоненту необхідно надіслати 1 (одне) або більше текстових повідомлень з месенджера BiP на будь-який мобільний номер протягом Строку дії Акції.
  • Абонент, який успішно надіслав 1 (одне) або більше текстових повідомлень з месенджера BiP на будь-який мобільний номер протягом Строку дії Акції, автоматично вважається учасником Акції та бере участь в розіграші 5 пар квитків в кіно на допрем'єрний показ фільму "ЧОРНЕ РІЗДВО".

Організатором Акції є ТОВ «АРЕНА-МЕДІА ЕКСПЕРТ», яке здійснює визначення переможців та забезпечує вручення призів учасникам Акції.

 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту