Акція "Дзвони вдвічі дешевше!"

Бажаєш дзвонити вдвічі дешевше? З тарифними планами "Вільний life:)+SMS" та "Оптимальний life:)" це можливо! Просто замов вдвічі більшу суму на бонусний рахунок! Наприклад: за 5 грн. з основного рахунку ти можеш замовити 10 грн. на бонусний рахунок або за 50 грн. – замовити 100 грн.*! Для подвоєння коштів дзвони *141*35#.

безкоштовно

Як замовити
Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується пенсійний збір у розмірі 7,5% на вартість послуг стільникового рухомого зв’язку.

Мінімальна сума для подвоєння рахунку – 5 грн., максимальна – 50 грн. Подвоїти можливо тільки цілу суму з основного рахунку без копійок і тільки один раз на календарний місяць. Вдвічі більша сума на бонус надається за рахунок списання відповідних коштів з основного рахунку. Бонус діє протягом 7 днів з моменту нарахування. Акція діє по 31.12.2015 включно на всій території України для нових та існуючих абонентів тарифних планів «Вільний life:)+SMS», «Вільний life:) класичний» та «Оптимальний life:)». У випадку міграції учасника акції на інший тарифний план, участь в акції зупиняється, надані бонуси анулюються.

 

Як замовити


 
Наберіть зі свого мобільного телефону
*141*35#
 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту