Акція «Дитячий світ - Дитинство на зв’язку»

Увага, зміни в Правилах


Кому пощастить отримати подарунки за розваги?


Розігруємо 4 планшети EvroMedia Play Pad 3G 2Goo та 4 крутезні акустичні системи Promate Bunny Yellow з послугою «Дитячий світ»!Правила прості:


щоб стати учасником акції «Дитячий світ – Дитинство на зв’язку» (далі – «Акція»), необхідно в період з 02 червня 2020 р. по 26 липня 2020 р. активувати підписку на послугу «Дитячий світ» за допомогою USSD-команди *693#, або надіслати SMS-повідомлення із цифрою "1" на номер 693, або вже бути користувачем веб-порталу «Дитячий світ» — https://ds.lifecell.ua протягом одного з ігрових тижнів:


1-й ігровий тиждень — з 02 червня 2020 р. по 08 червня 2020 р. (включно);

2-й ігровий тиждень — з 09 червня 2020 р. по 15 червня 2020 р. (включно);

3-ій ігровий тиждень — з 16 червня 2020 р. по 22 червня 2020 р. (включно);

4-ий ігровий тиждень — з 23 червня 2020 р. по 29 червня 2020 р. (включно);

5-ий ігровий тиждень — з 30 червня 2020 р. по 06 липня 2020 р. (включно);

6-ий ігровий тиждень — з 07 липня 2020 р. по 13 липня 2020 р. (включно);

7-ий ігровий тиждень — з 14 липня 2020 р. по 20 липня 2020 р. (включно);

8-ий ігровий тиждень — з 21 липня 2020 р. по 27 липня 2020 р. (включно).


Умови Акції:

 • Беручи участь в Акції, учасники підтверджують ознайомлення та згоду з офіційними правилами Акції.
 • Акція діє на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) з 01 червня р. по 26 липня 2020 р. включно (далі – «Період дії Акції»).
 • Для участі в Акції абоненту необхідно активувати підписку на послугу «Дитячий світ», набравши USSD-команду *693#, або надіславши "1" на SMS-номер 693, або вже бути користувачем послуги. Відправка повідомлення на номер 693 окремо не тарифікується.
 • Абонент, який успішно активує підписку на послугу «Дитячий світ» автоматично вважається учасником Акції та отримує доступ для перегляду та завантаження контенту з веб-порталу «Дитячий світ» за адресою http://ds.lifecell.ua на 1 (один) календарний день з моменту активації Акції.
 • Перші 2 (два) календарних дні користування послугою «Дитячий світ» безкоштовно надаються тільки для нових учасників. Після завершення двох календарних днів вартість послуги буде складати 2,00 грн на день (з ПДВ і ПФ). Вартість мобільного Інтернет-трафіку при користуванні веб-порталом https://ds.lifecell.ua не сплачується.
 • Призовий фонд Акції складається з 4 (чотирьох) планшетів EvroMedia Play Pad 3G 2Goo (далі – «Приз 1») та 4 (чотирьох) акустичних систем Promate Bunny Yellow (далі – «Приз 2»).
 • Щотижня протягом 1, 3, 5, 7 ігрових тижнів учасники отримують можливість виграти по 1 (одному) Призу 1. Щотижня протягом 2, 4, 6, 8 ігрових тижнів учасники отримують можливість виграти по 1 (одному) Призу 2.
 • Задля визначення переможця, який має отримати Приз 1 або Приз 2, за результатами кожного ігрового тижня, в перший робочий день після його закінчення, здійснюється:
  - формування списку учасників, які виконали і відповідають умовам цих Правил;
  - обрання переможців Призу 1 та Призу 2 за допомогою випадкової комп’ютерної вибірки із списку учасників.
 • Один учасник, визначений за абонентським номером, може стати переможцем Акції протягом Періоду дії Акції один раз та отримати один Приз 1 або один Приз 2.
 • Переможець буде повідомлений про виграш шляхом телефонного дзвінка від Організатора протягом першого робочого дня після закінчення відповідного ігрового тижня та Періоду.
 • В разі неможливості зв’язатися з переможцем протягом 3 (трьох) телефонних спроб, право на отримання призу переходить до абонента резервного складу. Кожен абонент резервного складу визначається додатковою випадковою комп’ютерною вибіркою серед учасників Акції.
 • Переможці не можуть передавати права на приз третім особам.
 • Виплата призів у грошових еквівалентах або її заміна будь-яким іншим матеріальним благом не передбачена.
 • ТОВ «лайфселл» (далі – «Замовник») і Організатор не несуть відповідальності за додаткові витрати переможців.
 • У разі неотримання призу переможцем, або в разі виникнення будь-яких інших труднощів, переможець у робочі дні, але не пізніше ніж протягом 3 (трьох) робочих днів з моменту інформування про виграш Організатором, повинен звернутися за нижчевказаним контактним телефоном. У випадку, якщо переможець у вказаний строк не звернувся з питань отримання або неотримання призу, він втрачає право на його отримання.
 • Замовник і Організатор не несуть відповідальності за дії/бездіяльність третіх осіб.
 • Замовник і Організатор не несуть відповідальності за неознайомлення учасника із офіційними правилами участі в Акції, помилкове/хибне розуміння учасником їх положень.
 • Замовник і Організатор залишають за собою право вносити зміни до офіційних правил Участі в Акції, її умов та строків проведення. У випадку будь-яких змін інформацію про це буде наведено на веб-сайті https://lifecell.ua.

Організатором Акції є ТОВ «СІГМА ДІДЖИТАЛ» (місцезнаходження: 03151, м. Київ, вул. Фізкультури, буд. 30-В, ідентифікаційний код ЄДРПОУ 42453116), яке забезпечує вручення призів переможцям Акції. Тел.: +38044 390 58 50

 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту