lifecell Журнали: квитки на фільм «Дівчина, яка застрягла в павутині»

Дівчина з татуюванням дракона хакер Лісбет Саландер продовжує розслідування.

Раптова смерть видатного розробника штучного інтелекту виводить Лісбет на слід її небезпечного ворога, який, як павук, сплів для неї пастку... Разом з напарником детективом Мікаель Блумквіст дівчина опиняється в епіцентрі глобальної змови кіберзлочинців і корумпованих чиновників.

Акція від lifecell Журнали: тільки з 29.10.2018 по 04.11.2018 включно (далі - Термін дії Акції) у ви можете стати володарем однієї з 5-ти пар квитків на передпрем'єрний показ фільму «Дівчина, яка застрягла в павутині», який відбудеться 7 листопада 2018 року! Для цього, в зазначений період, активуйте послугу «lifecell Журнали», і завантажте додаток. А також у вас є можливість виграти один з 5 сувенірів - футболку або сумку!

Для участі в акції відправте 1 на SMS-номер 227 або введіть короткий USSD код *227*1# протягом Терміну дії Акції та завантажте додаток з Google Play або App Store за посиланням, що надійде в SMS.

               

Перші 3 дні користування послугою безкоштовні. Після завершення трьох календарних днів з дня активації послуги, а також для тих, хто підключив сервіс «lifecell Журнали» повторно, вартість послуги «lifecell Журнали» становитиме 2,50 гривні в день (включаючи ПДВ та ПФ). Послуга замовляється абонентом на необмежений термін до моменту відмови від послуги або до моменту припинення її надання. Для деактивації послуги «lifecell Журнали» абонент повинен відправити СТОП або STOP на номер 227. Відправлення повідомлення окремо не тарифікується.Умови Акції:

  • В Акції можуть взяти участь всі індивідуальні абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах передоплати або контракту.
  • Акція діє на всій території України (крім тимчасово окупованих територій) з 29.10.2018 по 04.11.2018 року включно (далі - Термін дії Акції).
  • Абоненту необхідно замовити Послугу «lifecell Журнали» протягом Терміну дії Акції, відправивши 1 на номер 227 або ввеcті короткий USSD код *227*1#. Після активації сервісу абоненту необхідно завантажити додаток lifecell Журнали з Google Play або App Store. Для зручності в повідомленні, яке буде буде лінк, за яким можна завантажити додаток.
  • Абонент, який успішно активує Послугу «lifecell Журнали» вперше протягом Терміну дії Акції, автоматично вважається учасником Акції та отримує доступ для читання всіх журналів сервісу «lifecell Журнали» на 3 календарні дні з моменту активації Акції без додаткової оплати.
  • Абонент, який успішно активує Послугу «lifecell Журнали» і завантажить додаток протягом Терміну дії Акції, автоматично вважається учасником Акції та бере участь в розіграші 5 квитків в кіно на допрем'єрний показ фільму "Дівчина, яка застрягла в павутині" та 5 сувенірів.
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту