Діджитал магазин lifecell

«Діджитал магазин» – це інноваційне рішення від lifecell. Завдяки ньому ви можете поповнити рахунок без комісії, придбати стартовий пакет «Універсальний», обрати новий номер та навіть замінити стару СІМ-карту на нову з підтримкою 4.5G.


Для тих, хто скористається «Діджитал магазином» діє спеціальна пропозиція – придбайте «Універсальний» стартовий пакет у період з 07.07.2020 по 30.09.2020 за 100 гривень (замість 150 грн) та отримайте на свій рахунок 150 бонусів. Цього достатньо, щоб оплатити перший пакет послуг більшості тарифних планів від lifecell.


Акція діє тільки у разі придбання стартових пакетів у одному з діджитал-магазинів.

 

Як скористатись


1. Щоб поповнити рахунок, натисніть «Поповнити», введіть номер телефону та суму, на яку ви хочете поповнити рахунок. Поповнення через «Діжитал магазин» відбувається без комісії.

2. Щоб обрати новий номер телефону, натисніть «Вибір номеру» та введіть 7-значну комбінацію цифр, яку ви бажаєте обрати у виді нового номеру телефону. Якщо цей номер вже зайнятий, «Діджитал магазин» запропонує вам обрати з номерів, які найбільше схожі на ваш бажаний. Ваш новий номер буде надрукований в квитанції, яку ви отримаєте в кінці процедури.

Обирайте номер та приймайте участь у акції «50% ЗА ВИБІР НОМЕРА», яка діє з 03.07.2019 до 31.08.2020 року на всій території України, крім тимчасово окупованих та непідконтрольних територій. Деталі за посиланням.

3. Щоб придбати «Універсальний» стартовий пакет, натисніть «Покупка випадкового номера». Для вас діє спеціальна пропозиція – придбавши «Універсальний» стартовий пакет за 100 гривень (замість 150 грн), ви отримаєте 150 бонусів на рахунок вашого нового номеру.

4. Щоб замінити стару СІМ-карту на нову, натисніть «Заміна SIM-карти на 4.5G» та введіть свій номер телефону. Ви отримаєте SMS із кодом підтвердження. Підтвердьте заміну та отримайте нову СІМ-карту з підтримкою 4.5G від lifecell, щоб насолоджуватись всіма перевагами швидкісного мобільного інтернету.

«Діджитал магазини» від lifecell наразі доступні лише в Києві та знаходяться за наступними адресами:

  • вул. Гришка, 3а, ТРЦ «Алладін»
  • вул. Олександра Мішуги, 4, ТЦ «Піраміда»
  • Майдан Незалежності, 1, ТРЦ «Глобус»
  • просп. Академіка Палладіна, 33
  • просп. Генерала Ватутіна, 2Т, ТРЦ «Скай Молл»
  • просп. Оболонський, 1Б, ТРЦ «Дрім Таун»
 

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту