Діджитал магазин lifecell

В «Діджитал магазині» ви можете придбати будь-який номер телефону на ваш смак, або стартовий пакет «Універсальний» з випадковим номером lifecell і 150 бонусами на бонусному рахунку.

Крім того, ви можете поповнити свій рахунок без комісії та замінити стару SIM-карту на нову SIM з підтримкою 4.5G.

 

Як скористатись


«Діджитал магазини» lifecell доступні в різних місцях Києва. Натисніть посилання, щоб дізнатися, де вони розташовані.


Як користуватися «Діджитал магазином»?

1. Оберіть «Поповнити», введіть свій номер телефону та суму грошей, яку ви хочете внести. У «Діджитал магазині» поповнити рахунок можна без комісії.

2. Оберіть послугу «Вибір номера». Натисніть цифри у тому порядку, який забажаєте, щоб в результаті вийшов 7-значний номер. Оберіть та придбайте найкращий із запропонованих номерів! Для зручності запишіть ваш новий номер, що буде надрукований у квитанції.

3. Якщо ви бажаєте зекономити при покупці стартового пакета lifecell, придбайте стартовий пакет «Універсальний» з випадковим вибором номера. Для зручності запишіть ваш новий номер, що буде надрукований у квитанції.

4. Якщо ви ще не змінили стару SIM-карту на нову з підтримкою 4.5G, виберіть у меню «Заміна SIM-карти на 4.5G», введіть свій номер телефону, отримайте код в SMS та підтвердьте заміну карти. Отримайте нову SIM-карту 4.5G від lifecell та насолоджуйтеся швидкісним інтернетом!

 

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту