Акція з Samsung

Придбай телефон Samsung E1080 за 199 грн у магазинах life:) та отримуй щомісяця 1000 хвилин у межах мережі life:) разом з тарифним планом Вільний life:) без будь-яких обов’язкових платежів протягом 6 місяців!

Акція проводиться з 1 липня 2010 року до 30 серпня 2010 року (включно) на території  України або до моменту реалізації наборів у продажу (залежно від того, яка подія настане раніше).

Порядок отримання 1000 хвилин у межах мережі life:) разом з тарифним планом Вільний life:) без будь-яких обов’язкових платежів протягом 6 місяців:

Право користування щомісяця 1000 хвилинами у межах мережі life:) разом з тарифним планом Вільний life:) без будь-яких обов’язкових платежів надається в рахунок вартості стартового пакету для абонентів, що обслуговуються на умовах передплати. Право користування 1000 хвилинами у межах мережі life:) без будь-яких обов’язкових платежів виникає з моменту активації sim-картки з тарифним планом вказаним вище. Строк використання 1000 хвилин у межах мережі life:) без будь-яких обов’язкових платежів – 29 днів з моменту надання права на використання 1000 хвилин у межах мережі life:) без будь-яких обов’язкових платежів.

За будь-якою інформацією звертайся до продавця-консультанта.

 

Запитання та відповіді
 

Хто може скористатися послугою?

Послуга доступна для всіх абонентів lifecell.

 
 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту