USSD-гра "Битва інтелектів"

USSD-гра "Битва інтелектів" дозволить Вам провести час цікаво і з користю! Відповідаючи на питання гри, Ви можете виграти грошові призи. Розігрується 7000грн, 3000грн та 1000грн! Набирайте на своєму телефоні * 144 # та змагайтесь за свій приз!Щоб взяти участь у грі, необхідно набрати на телефоні *144#, далі кнопка виклику. У відповідь Ви отримаєте SMS-повідомлення з описом вікторини, USSD-відповідь з інформацією про вартість, і в разі прийняття умов Акції - USSD-відповідь з першим питанням вікторини. Кожне наступне питання вікторини доставляється в тілі USSD-повідомлення при відповіді на поточне питання.

Відправка Учасником запиту на отримання першого питання вікторини є підтвердженням його подальшої участі у грі і запитом на отримання наступного питання, а також означає прийняття ним Правил гри та згоду на отримання додаткової інформаційної розсилки, що стосується Акції.

Кожне питання вікторини містить три варіанти відповіді. Необхідно обрати правильний варіант.

Запитання вибираються випадковим чином із загальної бази. За кожну правильну відповідь на запитання нараховується 5 балів, за невірну відповідь нараховується 1бал.

Необхідно вибрати вірний варіант. Варіанти відповіді нумеруються відповідними цифрами. Щоб відповісти на чергове  питання, абоненту необхідно обрати на телефоні (в залежності від моделі) «Відповісти» або «ОК» та ввести номер відповіді у вигляді цифри і натиснути дзвінок. На відповідь відводиться 20 секунд, після закінчення цього часу відповідь не буде прийнятасистемою, і щоб відповісти повторно, необхідно знову запросити останнє питання командою * 144 # і відповісти на нього протягом 20 секунд.

Призовий фонд USSD-гри «Битва інтелектів»

1. Місце -7000 грн.

2. Місце - 3000 грн.

3. Місце -1000 грн.

Вартість

USSD-запити на короткий номер * 144 # не тарифікуються.

Навігація в меню не тарифікується.

Тарифікуються лише  відповіді на питання вікторини, вартість однієї відповіді на питання вікторини складає 0,46 грн. Тарифи вказані в гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до ПФ. Вартість однієї USSD-відповіді на номер * 144 # складає - 0,49гривень з усіма податками. Гроші використовуються з основного та бонусного рахунку абонента.

За підсумками всієї вікторини будуть визначені 3 переможці. Призи будуть вручені абонентам, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками всієї вікторини. Якщо, за підсумками вікторини будуть визначені два або більше претендентів на перше місце з однаковою кількістю балів, перше місце займе той абонент, який почав грати раніше ніж всі інші.

Додаткові команди управління грою

* 144 * 2 # - Інформація про вікторину

* 144 * 3 # - Ваш рейтинг

* 144 * 4 # - Рейтинг

* 144 * 5 # - Вартість

* 144 * 6 # - Інфо


 

Запитання та відповіді
 

Хто може брати участь в акції?

Брати участь в акції можуть всі абоненти, яким виповнилось 18 років.

 
 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту