Акція «Cinema: квитки на фільм “Підлітки-Мутанти Черепашки-Ніндзя 2” + Вільний доступ на 3 дні!»

Коли над світом нависла нова загроза, вони знову спішать на допомогу. Нова пригода, могутні вороги і вірні друзі, які завжди поруч!

Акція від Cinema: тільки з 21.05.2016 по 27.05.2016 включно. Активуй послугу «Cinema» та отримай вільний доступ на 3 календарних дні до послуги «Cinema», а також можливість стати володарем однієї з 5-ти пар квитків у кіно або отримати кіносувенір.

Для активації Акційної пропозиції відправ SMS на номер 5350 протягом Строку дії Акції. Умови Акції:

·  В Акції можуть взяти участь всі індивідуальні абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах попередньої оплати або контракту.

·  Акція діє на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) з 21.05.2016 по 27.05.2016 року включно (далі – Строк дії Акції).

·  Абоненту необхідно замовити Послугу «Cinema» протягом Строку дії Акції, відправивши SMS на номер 5350;

·  Абонент, який успішно активує Послугу «Cinema» автоматично вважається учасником Акції  та отримує доступ для перегляду та завантаження контенту з порталу «Cinema» за адресою http://cinema.lifecell.com.ua/ на 3 календарних дні з моменту активації Акції без додаткової оплати.

·  Після завершення трьох календарних днів вільного доступу вартість Послуги «Cinema»  та отримання доступу до порталу складатиме – 10  гривень кожні 7 календарних днів. Послуга продовжується автоматично кожні 7 календарних днів, якщо абонент не відмовився від неї.

·  Для деактивації Послуги «Cinema» абонент повинен відправити цифру 2 на номер 5350. Відправка повідомлення окремо не тарифікується.

·  Тариф наведений у гривнях з урахуванням усіх податків.


 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту