Акція «Імперія Ігор: Ігровий Безліміт»

3 дні безкоштовного доступу до мобільних ігор порталу «Імперія Ігор: Безліміт»!

Тільки з 26.04.2016 по 02.05.2016 включно надсилай безкоштовне SMS з  цифрою «5» на номер 2020 та отримай у подарунок доступ до порталу«Імперія Ігор: Ігровий Безліміт» на 3 дні! Качай будь-які ігри з каталогу з поміткою «акція» на свій смак без преміум оплати за кожну гру. Інтернет-трафік 0 грн!

Адреса мобільного порталу «Імперія Ігор»: http://gamesempire.lifecell.com.ua Умови Акції:

  • В акції беруть участь індивідуальні абоненти, у яких на період проведення акції не активована підписка на портал «Імперія Ігор: Ігровий Безліміт» та не була активована протягом останніх 30 днів.
  • Акція діє на території України з 26.04.2016 по 02.05.2016 року включно.
  • Для підтвердження участі в акції абонент повинен відправити безкоштовне SMS з цифрою «5» без пробілів та інших символів на номер 2020.
  • Абоненти, які стали учасниками акції, мають право завантажувати ігри з поміткою «акція» з каталогу «Імперія Ігор: Ігровий Безліміт», не сплачуючи вартість доступу протягом 3 днів з моменту реєстрації участі в акції. Вартість інтернет-трафіку при користуванні порталом становить 0 грн.
  • Через 3 дні учасникам автоматично буде активований 7 денний доступ до порталу «Імперія Ігор: Ігровий Безліміт» (з повною версією каталогу). Вартість доступу — 7,5 грн. Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ та ПФ.
  • Якщо на момент активації у абонента недостатньо коштів на рахунку, протягом 30 днів відбуватимуться автоматичні спроби активації 7 денного доступу. Якщо через 30 днів у абонента недостатньо коштів на рахунку, очікування підписки на послугу буде скасовано.
  • Для того, щоб відмовитися від автоматичної активації, абонент повинен відправити цифру «2» без пробілів та інших символів на номер 2020 протягом 2 днів з моменту реєстрації в акції. Відправка повідомлення безкоштовна.
  • Інтернет трафік порталу http://gamesempire.lifecell.com.ua становить 0 гривень.
  • Замовник акції — ТОВ «лайфселл», Організатор акції ТОВ «Іріком Україна».
ТОВ «лайфселл» залишає за собою право на встановлення тарифів на телекомунікаційні послуги та їх зміну відповідно до Закону України «Про телекомунікації» від 18.11.2003 р. № 1280-IV, а також на скорочення та зміну переліку таких послуг, умов їх надання та припинення тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

 

Як замовити


 
Зателефонуйте до call-центру

0 800 20 5433

безкоштовно зі стаціонарних

5433

з мобільного

 
 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту