Акція "Cinema: Квитки на 3D фільм “Книга джунглів” + Вільний доступ на 7 днів!"

Пригодницьке фентезі «Книга джунглів».

Екранізація знаменитої книги Редьярда Кіплінга – класична історія неймовірних пригод індійського хлопчика Мауглі, вихованого зграєю диких вовків. На своєму шляху Мауглі зустрічає різних істот: одні стануть його вірними друзями, інші - ворогами, але гострий розум і сміливе серце допоможуть хлопчині пройти всі випробування. Найсучасніші цифрові технології з точністю відтворюють флору і фауну реальних джунглів і затягують у фантастичний яскравий світ. Дика пригода увірветься у кінотеатри вже зовсім скоро!

Акція від Cinema: тільки з 28.03.2016 по 03.04.2015 включно активуй послугу «Cinema» та отримай вільний доступ на 7 календарних днів, а також можливість стати володарем однієї з 5-ти пар квитків у кіно або отримати кіносувенір.

Для активації Акційної пропозиції відправ SMS на номер 5350


Умови Акції «Cinema: квитки на 3D фільм “Книга джунглів” +Вільний доступ на 7 днів!»:

·  В Акції можуть взяти участь всі індивідуальні абонентиlifecell, які обслуговуються на умовах попередньої оплати або контракту.

·  Акція діє на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) з 28.03.2016 по 03.04.2016 року включно (далі – Строк дії Акції).

·  Абоненту необхідно замовити Послугу «Cinema» протягом Строку дії Акції;

·  Для підтвердження участі в Акції «Квитки на 3Dфільм “Книга джунглів” +Вільний доступ на 7 днів!» абонент повинен відправити SMS-повідомлення на номер 5350. Відправка повідомлення окремо не тарифікується.

·  Абонент, який успішно активує Послугу «Cinema»,  відправив SMS-повідомлення на номер 5350, автоматично вважається учасником Акції «Квитки на 3Dфільм “Книга джунглів” + Вільний доступ на 7 днів!» та отримує доступ для перегляду та завантаження контенту з порталу «Cinema» за адресою http://cinema.lifecell.com.ua/ на 7 календарних днів з моменту активації Акції без додаткової оплати.

·  Після завершення Строку дії Акції вартість Послуги «Cinema»  та отримання доступу до порталу складатиме – 10  грн. / кожні 7 календарних днів. Послуга продовжується автоматично кожні 7 календарних днів, якщо абонент не відмовився від неї.

·  Для деактивації Послуги «Cinema» абонент повинен відправити цифру 2 на номер 5350. Відправка повідомлення окремо не тарифікується.

·  Тариф наведений у гривнях з урахуванням усіх податків.


 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту