Вікторина "Зимові прогулянки"

«Зимові прогулянки...» — це СМС-гра у вигляді вікторини, що складається з цікавих питань різної тематики. Кожне питання супроводжується трьома варіантами відповіді. Гравцю необхідно вибрати один з варіантів.

Все що потрібно, щоб взяти участь у вікторині — це відправити смс зі словом Старт або відповідь на питання на короткий номер 380.

Порядок нарахування балів у грі:

Питання ускладнюються від першого до останнього в кожній десятці.

За правильну відповідь гравцеві нараховується 1 бал.

За неправильну відповідь — 0.

Таким чином, за повне проходження гри без повторень гравець може максимально набрати 80 балів — стільки запитань має кожний ігровий тиждень.

Але це не межа!

Якщо абонент відповів на всі питання, йому пропонується повторно відповісти на перше питання із списку і так далі.

Подарунки:

Головний приз:

Планшет Samsung Galaxy Tab 2

Отримає лідер всіх ігрових тижнів — абонент, який за результатом усієї вікторини набере найбільшу кількість балів, відповівши правильно на питання.

Щотижневі призи:

за I місце у тижневому рейтингу (абонент, який набере максимальну кількість балів за ігровий тиждень) — Philips CD-soundmashine;

за II місце — mp3-плеєр Superior sound 4GB;

за III місце — навушники моніторні Philips SHL 4000

У даній вікторині ігрових тижнів буде три:

пісенна 06.12.2012г. — 12.12.2012г.

розшифруй-ка 13.12.2012г. — 19.12.2012г.

новорічна 20.12.2012г. — 26.12.2012г.

Команди гри

Якщо абонент бажає дізнатися свій рейтинг за підсумками поточного тижня, він може відправити СМС-повідомлення з текстом «R (P)» на номер 380 (3,225 грн з усіма податками).

Якщо абонент бажає дізнатися свій рейтинг за підсумками минулого тижня, він може відправити СМС-повідомлення з текстом «R1 (P1)» на номер 380 (3,225 грн з усіма податками).

Якщо абонент бажає дізнатися свій рейтинг за підсумками всіх тижнів, він може відправити СМС-повідомлення з текстом «R2 (P2)» на номер 380 (3,225 грн з усіма податками).

Якщо абонент бажає дізнатися терміни проведення вікторини та контакти служби підтримки, він може відправити СМС-повідомлення з текстом «B (В)» на номер 380 (3,225 грн з усіма податками).

Для того, щоб дізнатися перелік призів, абонент повинен відправити SMS-повідомлення вартістю 3,225 гривень з усіма податками з текстом «А (А)» латинськими літерами на номер 380.

Якщо абонент не бажає користуватися Послугою, він може надіслати SMS-повідомлення вартістю 3,225 гривень з усіма податками з текстом «NO» латинськими літерами на номер 380. Всі наступні SMS-повідомлення Послуги абонент отримувати не буде.

Для того, щоб повернутися в гру, абонент повинен відправити SMS-повідомлення вартістю 3,225 гривень з усіма податками з текстом «К (К)» латинськими літерами на номер 380

Вартість послуги

Вартість СМС — повідомлення — 3 грн. Тарифи вказані в гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до ПФ. Вартість однієї SMS-відповіді на номер 380 складає — 3,225 гривень з усіма податками. Гроші використовуються з основного та бонусного рахунку абонента.

Всі повідомлення, відправлені на номер 380 — тарифікуються.

Переможці будуть визначені за кількістю набраних очок. Абонент в даній вікторині може отримати тільки 1 приз. Повідомлення відбувається Організатором акції шляхом дзвінка на номер Переможця протягом 5-ти робочих днів після закінчення вікторини. У період інформування Організатором буде зроблено 5 спроб дозвону на номер телефону Учасника, який є претендентом на отримання призу. У разі відсутності зв'язку з Учасником, чий номер має право на отримання призу, Учасник позбавляється права на отримання призу. Абонент, який має право на головний приз, автоматично втрачає право на щотижневий приз, якщо за кількістю балів він був серед претендентів на 1, 2 або 3 місце. У такий ігровий тиждень рейтинг перерозподіляється, а саме — з рейтингу виключається лідер усієї вікторини.

Для отримання призу Учасник повинен надати копію паспорта та ідентифікаційного коду за адресою, вказаною Організатором.

Призи будуть видані переможцям, при наданні зазначених документів, не пізніше 15 робочих днів після закінчення вікторини.

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту