Акція “Вигравай щодня”

Вигравай щодня- інтерактивна Акція, що проходить з 19:00, 01.12.2015 по 23:59, 29.02.2016 включно. ЇЇ учасники мають можливість відповідати на різноманітні запитання, що надходять у вигляді SMS-повідомлень з коротких номерів 5707 і/або 5767. Кожне запитання супроводжується двома варіантами відповідей. Учаснику необхідно обрати правильний варіант, “1” або ”2”, і надіслати його на короткий номер.

Все що потрібно, щоб взяти участь у Акції – відправити слово “ОК” на номер 5707. Це дає змогу щоденно отримувати 3 запитання, вірна відповідь на кожне з яких приносить 100 балів!

Також, щоб отримати більше балів, Ви можете надіслати SMS-повідомлення будь-якого змістуна короткий номер 5767, після чого Ви отримаєте запитання Акції, вірна відповідь на яке принесе Вам 100 балів і так далі - після кожної відповіді на запитання, Ви отримуєте наступне запитання Акції.

2,50 грн / SMS

Як замовити
Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

Порядок нарахування балів у Акції

Кожна правильна відповідь надає Учаснику як мінімум 100 балів.

За неправильну відповідь абонент отримає 10 балів.

Крім того, під час Акції будуть періодично активовані бонусні фази, коли Учасники матимуть змогу отримати більше балів!

Інформація про бонусні фази, їх умови і період їх проведення, буде надіслана Учасникам Акції у вхідних SMS-повідомленнях з номера 5767.

Подарунки Акції

Головний подарунок:

Смартфон Apple iPhone 6s

Переможець визначається 29.02.2016.

Додаткові подарунки:

500 ГРН ЩОДНЯ

*окрім дня визначення переможця головного подарунка

Як отримати подарунки Акції

Перемагає Учасник, що набрав найбільшу кількість балів на дату визначення переможця того чи іншого подарунка. Бали накопичуються протягом всієї Акції.

Відповідайте на запитання, слідкуйте за бонусними фазами та отримуйте подарунки!

Команди Акції

Якщо Учасник бажає дізнатися кількість набраних балів, він може відправити SMS-повідомлення з текстом «Бали» на номер 5707 безкоштовно.

Якщо Учасник бажає дізнатися інформацію про Акцію, він може відправити SMS-повідомлення з текстом «Інфо» на номер 5707 безкоштовно.

Якщо Учасник бажає припинити участь в Акції і більше не отримувати повідомлень з інформацією про Акцію, він може відправити SMS-повідомлення з текстом «Вихід» на номер 5707 безкоштовно.

Якщо Учасник бажає відключити Послугу Підписки, він може відправити SMS-повідомлення з текстом «СТОП» на номер 5707 безкоштовно.

Вартість послуги

Вартість надсилання одного SMS-повідомлення на короткий номер 5767 складає 7,50 грн.

Вартість щоденного доступу до користування Послугою Підписки для Учасників, надіславших реєстраційне SMS-повідомлення на короткий номер 5707 складає 2,50 грн.

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.


 

Як замовити


 
Надішліть SMS
На номер 5707
с текстом
ОК
 
 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту