Samsung Galaxy Tab E + Півроку 3G+ Інтернету

Кожний, хто придбає акційну модель планшету SAMSUNG Galaxy Tab E (SM-T561) з 29 липня до 30 вересня 2015 року, отримує бонус 3 ГБ за тарифним планом lifecell 3G+ Ґаджет протягом 6 місяців!

1. Встановіть SIM-карту lifecell будь-якого початкового пакету-пріпейд у SIM-слот свого новенького SAMSUNG Galaxy Tab E (SM-T561).

2. Протягом доби після установки SIM-карти відвідайте mobile.lifecell.com.ua, і номер буде автоматично активований.


Додаткові умови:

  • Абонент буде отримувати щомісячно бонус 3 ГБ (на 30 днів) Інтернету (3G та/або 2G, залежно від території користування) разом з тарифним планом lifecell 3G+ Ґаджет протягом 6 місяців з моменту активації.
  • Пакетні гігабайти можуть бути використані як в 3G+ мережі lifecell, так і в EDGE мережі (2G мережі). Невикористана частина пакетних гігабайтів не накопичується та не переноситься на наступний строк.
  • В одному планшеті є можливість отримати безкоштовні ГБ тільки на тому початковому пакеті lifecell, з яким він був активований.
  • При перевищенні користування бонусними 3 ГБ в місяць, тарифікація відбуватиметься згідно зі стандартними умовами тарифного плану «lifecell 3G+ Ґаджет». Після 6 місяців користування тарифним планом 3G+ Ґаджет продовжуються на стандартних умовах.

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту