Акція «Реєструйтесь в 3G-мережі № 1»

Запуск 3G-мережі №1 наближається!

Зареєструйтесь зараз та отримайте додатково 1 гігабайт 3G Інтернету!Прості кроки:

 1. Зробіть попередню заявку. Безкоштовно набирайте зі свого мобільного *444#
 2. Після появи 3G+ мережі у вашому місті, переходьте на 3G тариф або замовляйте 3G послугу*
 3. Ви одразу отримаєте додатково 1 ГБ Інтернету на швидкості 3G+

Можливість підключення продовжено до 31.05.2015!

безкоштовно

Як замовити

Деталі акції:

Для реєстрації в акції, набирайте зі свого мобільного *444# (безкоштовно). Вам надійде SMS з підтвердженням успішної реєстрації.

«Після появи 3G+ мережі у вашому місті, переходьте на тариф «3G Смартфон», «3G Гаджет», «VIP 3G Смартфон», «3G Смартфон Ultra» або замовляйте 3G послугу* та додатково отримуйте 1ГБ швидкісного 3G+ Інтернет від life:)

*Послуга “300МБ Інтернет 3G” не приймає участь в акції.

В акції можуть взяти участь всі абоненти lifecell. Кожен абонент може зробити лише одну заявку.

1 ГБ мобільного Інтернету на 30 днів нараховується єдиноразово після замовлення 3G послуги або оплати 30-денного пакету послуг в обраному 3G тарифному плані. Нарахований 1ГБ може бути використаний як в 3G+ мережі, так і за технологією EDGE в мережі lifecell.

У разі невикористання 1 ГБ мобільного Інтернету протягом 30 днів з моменту нарахування, можливість його використання втрачається. При переході на тарифний план лише з технологією EDGE , невикористаний залишок анулюється.

Підключення до акції здійснюється з 17.04.2015 по 31.05.2015 включно на всій територіїУкраїни. Нарахування 1ГБ після виконання умов акції можливе до 31.12.2015.

 

Запитання та відповіді
 

Що може впливати на швидкість передачі даних в 3G+?

Середня швидкість для користувача може бути нижче, ніж максимально можлива і залежати від:
 • кінцевого устаткування та його технічних характеристик;
 • завантаженості мережі - кількості абонентів, які одночасно користуються 3G+ в одному і тому ж місці;
 • стану, в якому знаходиться користувач інтернету, тобто вартий він або їде в транспорті на великій швидкості.
Також, причинами можуть бути:
 • завантаженість ресурсу, до якого виконується доступ;
 • рівень заряду батареї;
 • додаткові програми (програми, встановлені в телефоні, які автоматично підключаються до Інтернету).
 • наявності стійкого сигналу мережі рухомого (мобільного) зв'язку;
 • відсутність фізичних перешкод для поширення радіосигналу.

 
Яка швидкість передачі даних в 3G+?

Максимально допустима швидкість в мережі може досягати 63,3. Мегабіт/сек. за умови наявності відповідного кінцевого обладнання (яке підтримує технологію 3С-HSDPA / Triple Carrier HSDPA), налаштувань мережі, наявності стійкого сигналу мережі рухомого (мобільного) зв'язку та відсутність фізичних перешкод для поширення радіосигналу.

Максимально допустима швидкість передачі даних в мережі lifecell з підтримкою інших технологій є наступною:

· GPRS - до 80 Кбіт/сек;

· EDGE - до 240 Кбіт/сек.

 
Як визначити, що телефон зараз підключений до 3G-мережі?

Коли телефон знаходиться в зоні покриття 3G та знаходить 3G-мережу, то на екрані телефону буде відображатися значок 3G або значки Н / H+, рідше HSDPA / HSPA / HSPA+. Це залежить від виробника та моделі телефону.

 
Що відбудеться, якщо зникне позначка 3G на дисплеї телефону?

Вам будуть доступні дзвінки та Інтернет GPRS / EDGE при умові, що Ваш смартфон налаштований на одночасний режим роботи GSM/3G (або «Dual mode»).

 
Коли 3G з'явиться в моєму місті / населеному пункті?

Оператор lifecell працює над тим, щоб максимально розширити 3G-мережу. З моменту запуску 3G Ви зможете стежити за розширенням зони покриття на карті покриття 3G на www.lifecell.ua В цілому, всі оператори мобільного зв’язку повинні покрити обласні центри 3G-мережею протягом 18 місяців, однак lifecell орієнтується на значно коротші терміни.


 
Що необхідно для того, щоб почати користуватися 3G?

Все дуже просто. Для цього достатньо виконати наступні кроки:

1. Переконатися, що ваш пристрій (телефон, смартфон чи планшет) підтримує 3G (інформація доступна в інструкції до телефону або на сайті виробника).

2. Підключити 3Gпропозицію від lifecell. Ми турбуємось про те, щоб запропонувати широкий спектр послуг, завдяки якому, кожен користувач зможе обрати потрібний йому об'єм 3G-трафіку.

3. Налаштувати пристрій:

· ввімкнути одночасний режим «GSM / 3G» (в залежності від моделі телефону може відображатися, як «Dual mode» або «GSM / WCDMA» або «GSM / HSDPA»). У такому випадку, перехід між GSM і 3G-мережею буде здійснюватися автоматично, тобто без обриву з'єднання;

· встановити точку доступу (apn) internet.

Як тільки-но Ви будете знаходитися в зоні покриття 3G, пристрій буде підключено до 3G-мережі. Змінювати SIM-карту немає необхідності.

Зверніть увагу!

У багатьох випадках в телефонах на дві SIM-карти (Dual-SIM пристроях) 3G Інтернет може підтримуватися тільки одним із двох слотів. Більшість телефонів, які зараз використовуються в Україні, – саме такі (детальну інформацію можна подивитися в інструкції), тому для корректної роботи 3G рекомендовано встановити SIM-картку lifecell у перший слот.

 
Що таке «3G+» та в чому відмінність від 3G?

«3G+» – це 3G мережа останнього покоління, розгорнута на найсучаснішому обладнанні та найбільш перспективних частотах в Україні. Мережа lifecell «3G+» може підтримувати максимальну швидкість Інтернету до 63,3 Мбіт/сек.

Це високошвидкісний пакетний доступ з об’єднанням трьох каналів (технологія 3С-HSDPA/Triple Carrier HSDPA), який є розширенням базової версії стандартів технології 3G (третього покоління) універсальної мобільної телекомунікаційної системи (UMTS) та дозволяє досягти більш високої швидкості передачі даних та доступу в Інтернет - до 63,3 Мбіт/с за умови наявності відповідного кінцевого обладнання (яке підтримує технологію 3С-HSDPA/TripleCarrierHSDPA), налаштувань мережі, наявності стійкого сигналу мережі рухомого (мобільного) зв’язку та відсутності фізичних перешкод для розповсюдження радіосигналу.


 
Яким чином можна перевірити швидкість?

Існує безліч спеціально розроблених додатків для вимірювання швидкості.

Для визначення максимально точної швидкості слід виконати заміри кілька разів, так як показник швидкості залежить від умов з'єднання в конкретний момент часу. 

 
Чи буде батарея розряджатися швидше при користуванні 3G?

Це багато в чому залежить від виробників мобільних телефонів. Часто в характеристиках пристрою виробники вказують, скільки часу апарат може працювати в 3G-мережі.

Для економії заряду батареї можна включити економний режим в налаштуваннях телефону. Як включити економний режим, можна дізнатися в інструкції до вашого телефону.

 
Чи можна здійснювати / приймати дзвінки під час активної Інтернет сесії 3G?

Так. Голосовий зв'язок і передача даних в 3G-мережі працюють одночасно.

 
Чому Ви одразу не запускаєте 4G?

Перевагами 3G зможе скористатися практично кожен абонент мобільного зв'язку України, у той час як кількість терміналів з підтримкою технології 4G ще є недостатньою. Крім цього, lifecell запропонував ринку саме останнє покоління 3G, яке можна порівняти за швидкостями з деякими розгорнутими мережами LTE.

 
 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту