Пакет «50 ГБ lifebox зі знижкою»

Зберігайте ваші фото, відео та музику в надійній хмарі lifebox.


У пакеті «50 ГБ lifebox зі знижкою» ви отримуєте 50 ГБ пам’яті у хмарному сховищі. Знижка складає 50% на перші 30 днів користування*.

Перші 30 днів користування пакетом «50 ГБ lifebox зі знижкою» надаються зі знижкою 50%, вартість складає 12,50 грн.

З 31-го дня користування пакетом «50 ГБ lifebox зі знижкою» вартість становитиме 24,99 грн/30 днів.


Виключення:

Виключення складають абоненти, які обслуговуються на тарифах: «Смарт Лайф», «Вільний Лайф», «Platinum Лайф», «Смарт Лайф. Регіон», «Вільний Лайф. Регіон», «Platinum Лайф. Регіон», «Бомба», «Лайфхак», «Лайфхак 2020», «ХайП», «Жара GO», «Жара GO PLUS», «ХендМейд», «Інтернет Жара», «Лайфхак 2019», «Лайфхак Плюс», «Лайфхак Контракт», «Смарт М», «Platinum», «Platinum Контракт» та «Лайфхак PLATINUM».


Тарифи наведено у гривнях з урахуванням усіх податків і зборів.

*Під «перші 30 днів за пів ціни» мається на увазі, що абоненту надається можливість одноразово замовити послугу на 30 календарних днів за 12,50 грн на умовах пакету «lifebox 50 ГБ зі знижкою». З 31-го календарного дня вартість послуги становитиме 24,99 грн за кожні наступні 30 календарних днів на умовах пакету «lifebox 50 ГБ. Замовляючи перший пакет послуг «lifebox 50 ГБ зі знижкою», абонент погоджується, що перехід на пакет послуг «lifebox 50 ГБ» та списання вартості за наступні пакети буде здійснюватися автоматично після закінчення строку дії наданого пакету послуг «lifebox 50 ГБ зі знижкою» та за умови наявності грошових коштів на рахунку абонента. Детальна інформація про умови – за посиланням https://www.lifecell.ua/.

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту