«ВІРТУАЛЬНИЙ НОМЕР BIP: КВИТКИ НА ФІЛЬМ «БЛАДШОТ»

Секретна корпорація RST повертає до життя смертельно пораненого морпіха Рея Гарісона.

Завдяки нанотехнологіям він стає Бладшотом – невразливою біотехнологічною зброєю, універсальним солдатом з надлюдською силою.

Контролюючи тіло Рея, компанія керує його розумом і спогадами.

Бладшот не знає, хто він насправді, і його завдання це з`ясувати.

Акція від Віртуального номера BiP: тільки з 05.03.2020 року по 10.03.2020 року включно (далі – строк дії Акції) ви можете стати власником однієї з 5-ти пар квитків на додпрем'єрний показ фільму "БЛАДШОТ", який відбудеться 10 березня 2020 року!

Для участі в акції в зазначений період необхідно активувати 1 (один) або більше Віртуальних номерів BiP за допомогою веб-сторінки https://www.lifecell.ua/vn.Умови Акції:

  • В Акції можуть брати участь всі індивідуальні абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах передоплати або контракту.
  • Акція діє на всій території України (крім тимчасово окупованих територій) з 05.03.2020 року по 10.03.2020 року включно (далі – строк дії Акції).
  • Абоненту необхідно замовити 1 (один) або більше Віртуальних номерів BiP за допомогою веб-сторінки https://www.lifecell.ua/vn .
  • Абонент, який успішно замовив 1 (один) або більше Віртуальних номерів BiP протягом Строку дії Акції, автоматично вважається учасником Акції та бере участь в розіграші 5 пар квитків в кіно на допрем'єрний показ фільму "БЛАДШОТ".

Організатором Акції є ТОВ «ПРОМО 2020», яке здійснює визначення переможців та забезпечує вручення призів учасникам Акції.

 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту