АКЦІЯ «ДИТЯЧИЙ СВІТ: КВИТКИ НА МУЛЬТФІЛЬМ «ТРОЛІ 2: СВІТОВЕ ТУРНЕ» (у кіно з 19 березня)

Вибуховий анімаційний хіт від Dream Works продовжиться!

Нова пригода виведе яскравих тролів далеко за межі звичного.

Герої з’ясують, що вони тут не самі - крім них існують ще й інші племена.

Усі вони наслідують і шанують свій власний стиль: фанк, кантрі, техно, класика, поп та рок.

На порозі нових викликів і небезпек тролі зазвучать на повну силу різними голосами!

Акція від Дитячого світу: тільки з 09.03.2020 по 15.03.2020 включно (далі – Строк дії Акції) активуйте послугу «Дитячий світ» та отримайте доступ до каталогу послуги «Дитячий світ», а також можливість стати володарем однієї з 5-ти пар квитків на допрем′єрний показ мультфільма «ТРОЛІ 2: СВІТОВЕ ТУРНЕ».

Для участі в Акції набирайте *693*2# або відправляйте 1 на SMS-номер 693 протягом Строку дії Акції.Умови Акції:

  • В Акції можуть взяти участь всі індивідуальні абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах попередньої оплати або контракту.
  • Акція діє на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) з 09.03.2020 по 15.03.2020 року включно (далі – Строк дії Акції).
  • Абоненту необхідно замовити Послугу «Дитячий світ» протягом Строку дії Акції, набравши *693*2# або відправивши 1 на номер 693.
  • Абонент, який успішно активує Послугу «Дитячий світ», автоматично вважається учасником Акції та отримує доступ для перегляду та завантаження контенту з порталу «Дитячий світ» за адресою http://ds.lifecell.ua з моменту активації.
  • Абонент, який успішно активує Послугу «Дитячий світ», набравши *693*2# або надіславши 1 на номер 693, автоматично вважається учасником Акції та бере участь у розіграші 5-ти пар квитків (по 2 квитки на кожного переможця) у кіно на допрем′єрний показ мультфільма «ТРОЛІ 2: СВІТОВЕ ТУРНЕ». Усього 5 переможців в Акції.
  • Вартість послуги «Дитячий світ» складає 2 гривні на 1 календарний день, перші 2 дні – безкоштовно для нових користувачів. Плата за трафік мобільного інтернету при використанні порталу «Дитячий світ» не стягується. Послуга продовжується автоматично кожен календарний день, якщо абонент не відмовився від неї. Плата за трафік мобільного інтернету при використанні порталу «Дитячий світ» не стягується.
  • Для деактивації Послуги «Дитячий світ» абонент повинен відправити STOP або СТОП на номер 693. Відправка повідомлення окремо не тарифікується.
  • Тариф наведений у гривнях з урахуванням усіх податків.
 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту