LIFECELL ЖУРНАЛИ: КВИТКИ НА ФІЛЬМ «НАШІ КОТИКИ» (у кіно з 30 січня)

Комедійний екшн вривається на великі екрани!


2014-ий - інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів їдуть добровольцями на Схід України.

На позиціях до четвірки приєднується амбітна журналістка для виконання секретного завдання.

Жоден з них не має бойового досвіду, нічого не знає про наміри командування, та й на місцевості майже не орієнтується.

Втім саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога…

Відвага, мужність, трохи гіпнозу та фірмовий гумор - вибухова суміш для «теплої зустрічі»!

Акція від lifecell Журнали: тільки з 20.01.2020 по 26.01.2020 включно (далі - Термін дії Акції) Ви можете стати володарем однієї з 5-ти пар квитків на передпрем'єрний показ фільму "НАШІ КОТИКИ" або одного з 5-ти сувенірів! Для цього, в зазначений період, активуйте послугу «lifecell Журнали», і завантажте додаток.


Для участі в акції відправте 1 на SMS-номер 227 або введіть короткий USSD код *227*1 # протягом Терміну дії Акції та завантажте додаток з Google Play або App Store за посиланням, що надійде в SMS.Перші 3 дні користування послугою безкоштовні. Після завершення трьох календарних днів з дня активації послуги, а також для тих, хто підключив сервіс «lifecell Журнали» повторно, вартість послуги «lifecell Журнали» становитиме 2,50 гривні в день (включаючи ПДВ та ПФ). Послуга замовляється абонентом на необмежений термін до моменту відмови від послуги або до моменту припинення її надання. Для деактивації послуги «lifecell Журнали» абонент повинен відправити СТОП або STOP на номер 227. Відправлення повідомлення окремо не тарифікується.


Умови Акції:

  • В Акції можуть взяти участь всі індивідуальні абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах передоплати або контракту.
  • Акція діє на всій території України (крім тимчасово окупованих територій) з 20.01.2020 по 26.01.2020 року включно (далі - Термін дії Акції).
  • Абоненту необхідно замовити Послугу «lifecell Журнали» протягом Терміну дії Акції, відправивши 1 на номер 227 або ввеcті короткий USSD код *227*1#. Після активації сервісу абоненту необхідно завантажити додаток lifecell Журнали з Google Play або App Store. Для зручності в повідомленні буде лінк, за яким можна завантажити додаток.
  • Абонент, який успішно активує Послугу «lifecell Журнали» вперше протягом Терміну дії Акції, автоматично вважається учасником Акції та отримує доступ для читання всіх журналів сервісу «lifecell Журнали» на 3 календарні дні з моменту активації Акції без додаткової оплати.
  • Абонент, який успішно активує Послугу «lifecell Журнали» і завантажить додаток протягом Терміну дії Акції, автоматично вважається учасником Акції та бере участь в розіграші 5 пар квитків в кіно на допрем'єрний показ фільму "НАШІ КОТИКИ" та 5-ти сувенірів. Кожен учасник акції може виграти тільки один приз - одну пару квитків в кіно або один сувенір.
 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту