«BIP: СУВЕНІРИ ТА КВИТКИ НА ФІЛЬМ «ПОГАНІ ХЛОПЦІ НАЗАВЖДИ».

Легендарний комедійний бойовик отримав продовження.

Знову на чергуванні копи-напарники Вілл Сміт і Мартін Лоуренс.

Лише таким сміливим та іронічним хлопцям під силу очистити місто від злочинців.

Акція від BiP: тільки з 14.01.2020 року по 17.01.2020 року включно (далі – строк дії Акції) Ви можете стати власником однієї з 5-ти пар квитків на додпрем'єрний показ фільму "ПОГАНІ ХЛОПЦІ НАЗАВЖДИ", який відбудеться 20 січня 2020 року! Ви також можете стати володарем одного з 5 сувенірів: 3 футболки та 2 сумки.

Для участі в акції в зазначений період необхідно надіслати 1 (одне) або більше текстових повідомлень з месенджера BiP на будь-який мобільний номер.

Завантажити додаток BiP можна за посиланням http://bip-ua.comУмови Акції:

  • В Акції можуть брати участь всі індивідуальні абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах передоплати або контракту.
  • Акція діє на всій території України (крім тимчасово окупованих територій) з 14.01.2020 року по 17.01.2020 року включно (далі – строк дії Акції).
  • Абоненту необхідно надіслати 1 (одне) або більше текстових повідомлень з месенджера BiP на будь-який мобільний номер протягом строку дії Акції.
  • Абонент, який успішно надіслав 1 (одне) або більше текстових повідомлень з месенджера BiP на будь-який мобільний номер протягом Строку дії Акції, автоматично вважається учасником Акції та бере участь в розіграші 5 сувенірів чи 5 пар квитків в кіно на допрем'єрний показ фільму "ПОГАНІ ХЛОПЦІ НАЗАВЖДИ".

Організатором Акції є ТОВ «АРЕНА-МЕДІА ЕКСПЕРТ», яке здійснює визначення переможців та забезпечує вручення призів учасникам Акції.

 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту