Акція «Безлімітний інтернет за заміну SIM на USIM»

Отримали SMS про акцію «Безлімітний інтернет за заміну SIM на USIM!»?

Вітаємо! Це значить, що ви можете отримати цілих 2 тижні безлімітного інтернету від lifecell.

Правила прості: Замініть свою стару SIM-карту на нову з підтримкою 4.5G (USIM) у магазині lifecell або самостійно з послугою "Комфортна заміна" та наступного дня вам буде надано безлімітний* інтернет на 2 тижні.

Магазини поряд: дзвоніть 545 (безкоштовно).


Деталі послуги «Комфортна заміна» тут.

Акція діє з 13.11.2019 по 22.11.2019 року.


Взяти участь в акції можуть абоненти, які отримали SMS від lifecell та обслуговуються на діючих індивідуальних тарифних планах передплаченої форми обслуговування.


*Під «безлімітним інтернетом» мається на увазі 9999 ГБ інтернет-трафіку на строк 14 календарних днів з моменту нарахування. У разі використання абонентом вказаного інтернет-трафіку до закінчення 14-денного строку на який надано інтернет-трафік дії Акції, такому абоненту повторно надаватиметься вказаний обсяг інтернет-трафіку.


Акція із зазначеними умовами діє по всій території України. Надання послуг на тимчасово окупованих і неконтрольованих територіях України може бути обмежене або неможливе в зв'язку з обставинами, які перебувають поза впливом і контролем оператора.

Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, зупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту