Акція «20 Гб кожний місяць 2020 року!»

У нас смартфон одразу з інтернетом!


В період з 15.11.2019 по 15.01.2020 придбайте смартфон Samsung Galaxy A10s, A20s, A30s, A40s або A50s та отримайте рік інтернету від lifecell!

Щоб отримати пакет послуг «Світ смарт-пристроїв з lifecell» «20GB» виконайте наступні дії:

 1. Придбайте Акційний комплект в пунктах продажу під торговою маркою lifecell або в інтернет-магазині на веб-сайті shop.lifecell.ua
 2. Встановіть SIM-картку Товариства в SIM-слот придбаного смартфону;
 3. Зітріть захисне покриття на Картці для відкриття коду активації;
 4. Активуйте Картку, задля чого набрати наступну комбінацію: *789*код активації# та натиснути кнопку «Виклик»;

УВАГА! Ви маєте лише 10 спроб для правильного введення коду.

 • Щоб перевірити рахунок, наберіть *111#
 • Інформація щодо залишку пакету послуг *121#

Зберігайте картку активації і розрахунковий документ до повного використання нарахованого пакету послуг. Активувати картку необхідно до 31.12.2021 включно.

Пропозиція доступна для абонентів lifecell, що досягли 18 річного віку, мають повну цивільну дієздатність, уклали договір про надання телекомунікаційних послуг в усній формі (шляхом активації SIM-картки) та обслуговуються на індивідуальних тарифних планах на умовах попередньої оплати.


Додаткові умови:

 • Нарахування послуг здійснюється впродовж 24 годин.
 • Картку активації «Світ смарт-пристроїв з lifecell» «20GB» можна використати одноразово та тільки з тим смартфоном, з яким вона була придбана в комплекті.
 • Обмін або повернення смартфону, придбаного в магазинах lifecell, можливий впродовж 14-денного терміну згідно з Законом України «Про захист прав споживачів». Пошкоджена або зі стертим захисним покриттям картка «Світ смарт-пристроїв з lifecell» поверненню та обміну не підлягає.
 • У разі повернення смартфону впродовж 14-денного терміну згідно з Законом України «Про захист прав споживачів», послуги, нараховані при активації Картки, анулюються та не підлягають відшкодуванню в жодній формі.
 • Здійснюючи активацію картки Ви підтверджуєте ознайомлення та безумовну згоду із цими умовами.

Додатковий пакет послуг включає: 20 Гб інтернет-трафіку кожні 30 днів протягом 12 місяців та активацію послуги «Захисти мобільний» на 91 день.

Послуга «Захисти мобільний» надається протягом 91 (дев’яносто одного) дня на умовах пакету «Стандарт+» у рахунок плати за Картку без стягнення додаткової плати. Починаючи з 92 дня плата за послугу «Захисти мобільний» справлятиметься за вартістю, що діятиме на момент здійснення оплати. Для деактивації послуги абонент має надіслати SMS повідомлення із текстом «STOP» на номер 6911.

Період проведення акції «Додатковий пакет послуг на 6 місяців»: з 15 листопаду 2019 року по 15 січня 2020 року.

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту