Безкоштовний 2G безліміт


Для нових абонентів lifecell, що активували стартовий пакет протягом 3-х днів та обслуговуються на тарифному плані «Дзвінки всім» є можливість без додаткової оплати отримати безлімітний 2G Інтернет!


Підключення за номером 4002

 

Як скористатись

  • Акція «Безкоштовний 2G БЕЗЛІМІТ» діє з 24.05.2017 р. до 31.12.2017 (включно).
  • За умовами акції «Безкоштовний 2G БЕЗЛІМІТ» абонент без додаткової оплати отримує послугу «2G Безліміт», що надається щоразу при сплаті за пакет послуг в тарифному плані «Дзвінки всім» на 30 днів або на день.
  • Підключення акції безкоштовне та доступне абонентам тарифного плану «Дзвінки всім», з моменту активації стартового пакету яких не минуло 3-х календарних днів.
  • Взяти участь в акції можливо на території Андрушівського, Брусилівського, Бердичівського, Володарсько-Волинського, Житомирського, Коростишівського, Попільнянського, Романівського, Червоноармійського, Черняхівського, Чуднівського районів Житомирської області.
Повні умови
 

За умовами акції, доступ до мережі буде надаватися на швидкості EDGE – до 128 кбіт/сек. без обмежень в обсязі даних. Обсяг даних, що надається у межах акції, можна використовувати тільки в межах України.

При замовленні будь-яких інших послуг з надання обсягу даних за технологією 3G, вони будуть використовуватись в першу чергу, окрім послуг: «Нічний Інтернет», «Соціальні мережі», «lifecell відео». При замовленні послуг «Нічний Інтернет», «Соціальні мережі», «lifecell відео», послуги надаватимуться на швидкості EDGE.

При замовленні будь-яких інших послуг з надання обсягу даних за технологією 3G, вони будуть споживатись в першу чергу.

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту