LIFECELL ЖУРНАЛИ:ПРИХОДЬ НА НАЙМАСШТАБНІШЕ ШОУ КРАЇНИ - «МІС УКРАЇНА 2019»

12 вересня на сцені «Палацу Україна» зберуться найкрасивіші дівчата та зірки українського шоу бізнесу: Оля Полякова, Макс Барских, Mozgi, Dan Balan, Alekseev, Tayanna, Michelle Andrade, Kadnay, Артем Пивоваров, Fo Sho, Миша Романова.


Акція від lifecell Журнали: тільки з 23.08.2019 по 06.09.2019 включно (далі - Термін дії Акції) Ви можете стати володарем однієї з 3 пар квитків на шоу «Міс Україна 2019», який відбудеться 12 вересня 2019 года в «Палаці Україна»! Для цього, в зазначений період, активуйте послугу «lifecell Журнали» і завантажте додаток.

Для участі в акції відправте 1 на SMS-номер 227 або введіть короткий USSD код *227*1# протягом Терміну дії Акції та завантажте додаток з Google Play або App Store за посиланням, що надійде в SMS.

Перші 3 дні користування послугою безкоштовні. Після завершення трьох календарних днів з дня активації послуги, а також для тих, хто підключив сервіс «lifecell Журнали» повторно, вартість послуги «lifecell Журнали» становитиме 2,50 гривні в день (включаючи ПДВ та ПФ). Послуга замовляється абонентом на необмежений термін до моменту відмови від послуги або до моменту припинення її надання. Для деактивації послуги «lifecell Журнали» абонент повинен відправити СТОП або STOP на номер 227. Відправлення повідомлення окремо не тарифікується.


Також є чудова можливість придбати квиток прямо зараз за посиланням https://kiev.karabas.com/miss-ukraine-2019/order/


Умови акції:

  • В Акції можуть взяти участь всі індивідуальні абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах передоплати або контракту.
  • Акція діє на всій території України (крім тимчасово окупованих територій) з 23.08.2019 по 06.09.2019 року включно (далі - Термін дії Акції).
  • Абоненту необхідно замовити Послугу «lifecell Журнали» протягом Терміну дії Акції, відправивши 1 на номер 227 або ввеcті короткий USSD код *227*1#. Після активації сервісу абоненту необхідно завантажити додаток lifecell Журнали з Google Play або App Store. Для зручності в повідомленні буде лінк, за яким можна завантажити додаток.
  • Абонент, який успішно активує Послугу «lifecell Журнали» вперше протягом Терміну дії Акції, автоматично вважається учасником Акції та отримує доступ для читання всіх журналів сервісу «lifecell Журнали» на 3 календарні дні з моменту активації Акції без додаткової оплати.
  • Абонент, який успішно активує Послугу «lifecell Журнали» і завантажить додаток протягом Терміну дії Акції, автоматично вважається учасником Акції та бере участь в розіграші 3 пар квитків на шоу «Міс Україна 2019».
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту