Конкурс «Улюблена настільна гра»

Запрошуємо взяти участь в конкурсі дитячої творчості «Улюблена настільна гра» для дошкільнят та школярів у віці від 4 до 10 років. Конкурс проходить в період з «01» серпня 2019 по «31» серпня 2019.

Заповнюйте анкету та викладайте фотографію малюнка або вироби, створеного Вашою дитиною на тему «Улюблена настільна гра», збирайте "голоси" і ставайте переможцем конкурсу.

Призи

Приз за 1 місце - Дидактичні настільні ігри Тм «Розумники» - «Читака», «Білчін склад» і «33 и 3 Бобри»

Приз за 2 місце - Дидактичні настільні ігри Тм «Розумники» - «Читака» і «Білчін склад»

Приз за 3 місце - Дидактична настільна гра Тм «Розумники» - «Читака»


Як голосувати

Всі опубліковані роботи будуть оцінюватися користувачами та учасниками конкурсу, шляхом голосування. Переможцем стає автор кращої роботи, який набрав найбільшу кількість голосів. Для того, щоб залишити свій голос, досить вибрати роботу, яка сподобалася, і натиснути кнопку "Віддати голос". У голосування можуть брати участь Користувачі порталу та Учасники конкурсу. Проголосувати можна необмежену кількість разів, але за одну роботу приймається тільки 1 (один) голос. Користувачі порталу та Учасники Конкурсу не можуть залишити 2 (два) або більше голосів за одну роботу. Голоси приймаються в період з «01» серпня 2019 по «31» серпня 2019.


Завдання конкурсу

Візьміть листок формату А4, розташуйте його по горизонталі, створіть на ньому малюнок на тему «Улюблена настільна гра» або створіть аплікацію, саморобку. Використовуючи будь-які допоміжні інструменти: фломастери, кольорові олівці, фарби, воскові крейди, картон, кольоровий папір та інші. Роботи приймаються в період з «01» серпня 2019 по «26» серпня 2019. Зробіть фотографію (або скан-копію) отриманого малюнка або вироби і викладіть роботу, заповнивши дані анкети. Ваша робота з'явиться на сайті протягом 2 (двох) днів і ви зможете поборотися за призові місця. Читайте докладніше в Правилах участі .


Для активації порталу «Дитячий світ» необхідно набрати ussd-номер *693# або відправити SMS з цифрою «1» на номер 693.


Детальні умови https://www.lifecell.ua/uk/rozvagy/muzyka_igry_video/kid_world/

 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту