Акція «Клуб Знайомств: квитки на фільм «Форсаж: Гоббс та Шоу» (у кіно з 1 серпня)

Закляті супротивники спецагент Гоббс і злочинець Шоу живуть за полярними принципами і ніколи не будуть довіряти один одному. Та у спін-офф культової франшизи «Форсаж» вони змушені об’єднатися, щоб захистити світ від нищівної біологічної атаки.

Акція від Клубу Знайомств:тільки з 22.07.2019 по 28.07.2019 включно (далі – Строк дії Акції) активуйте послугу «Клуб Знайомств»та отримуйте можливість стати володарем однієї з 3-ох пар квитків до кінофільму «Форсаж: Гоббс та Шоу» або одного з 5-ти сувенірів!


Для участі в Акції набирайте *113# протягом Строку дії Акції.Умови Акції:

  • В Акції можуть взяти участь всі індивідуальні абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах попередньої оплати або контракту.
  • Акція діє на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) з 22.07.2019 по 28.07.2019 року включно (далі – Строк дії Акції).
  • Абоненту необхідно замовити Послугу «Клуб Знайомств» протягом Строку дії Акції, набравши *113#.
  • Абонент, який успішно активує Послугу «Клуб Знайомств», автоматично вважається учасником Акції.
  • Абонент, який успішно активує Послугу «Клуб Знайомств», набравши *113#, автоматично вважається учасником Акції та бере участь у розіграші 3-ох пар квитків (по 2 квитка кожному переможцю) та 5-ти сувенірів (по 1-му сувеніру кожному переможцю) до кінофільму «Форсаж: Гоббс та Шоу». Усього 8 переможців в Акції.
  • Вартість послуги «Клуб Знайомств» складає 2 гривні на 1 календарний день, перші 3 дні – безкоштовно для нових користувачів. Послуга продовжується автоматично кожен календарний день, якщо абонент не відмовився від неї.
  • Деактивувати послугу можна в Головному меню сервісу *113#, натиснувши в розділі "Керування" пункт "Відписатись".
  • Тариф наведений у гривнях з урахуванням усіх податків.

Організатором Акції є B&H film distribution company, яка забезпечує вручення призів переможцям Акції.

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту