КОНКУРС дитячої творчості «Герой мультфільму Білка і Стрілка»

На порталі «Дитячий світ» стартує конкурс дитячої творчості на тему «Герой мультфільму Білка і Стрілка» для школярів та дошкільнят у віці від 4 до 10 років. Конкурс проходить в період з 01 липня 2019 р. по 31 липня 2019 р.

Переможцями стають автори 3 (трьох) кращих робіт, які набрали найбільшу кількість голосів.

Приз за I місце - Сертифікат в онлайн-магазин "Bukva" номіналом 1000 грн.

Приз за II місце - Брендовий рюкзак lifecell з солодощами.

Приз за III місце - набір для малювання.

Заповнюйте анкету та викладайте фотографію малюнка, створеного Вашою дитиною на задану тему, збирайте голоси і ставайте переможцем Конкурсу. Конкурсні роботи приймаються до 23 липня 2019 р. Участь в конкурсі є безкоштовною.

Завдання конкурсу дуже просте. Візьміть листок формату А4, розташуйте його по горизонталі, створіть на ньому малюнок або виріб на тему «Герой мультфільму «Білка і Стрілка». Використовуйте будь-які допоміжні інструменти: фломастери, кольорові олівці, фарби, воскові крейди та інші. Зробіть фотографію (або скан-копію) отриманого малюнка і викладіть роботу на сайті ds.lifecell.ua в розділ «Конкурс». Ваша робота з'явиться на сайті протягом 2 (двох) днів, і ви зможете поборотися за призові місця.

Всі опубліковані роботи будуть оцінюватися користувачами та учасниками конкурсу шляхом голосування в період з 01 липня 2019 року по 31 липня 2019 року. Для того, щоб залишити свій голос, досить вибрати вподобану роботу і натиснуто кнопку "Віддати голос". У голосуванні можуть брати участь Користувачі порталу та Учасники конкурсу. Проголосувати можливо необмежену кількість разів, але за одну роботу приймається тільки 1 (один) голос. Користувачі порталу та Учасники Конкурсу не можуть залишити 2 (два) або більше голосів за одну роботу. Читайте докладніше в Правилах участі.

Для активації порталу «Дитячий світ» необхідно набрати ussd-номер *693# або відправити SMS з цифрою «1» на номер 693.

Детальні умови: https://www.lifecell.ua/uk/rozvagy/muzyka_igry_video/kid_world/

 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту