Вболівайте за Національну збірну України з футболу з лайфселл

З 01.06.2019 р. по 31.12.2019р. на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) проводиться акція «Вболівай за Національну збірну України з футболу з лайфселл» (далі – Акція).

Всі абоненти ТОВ «лайфселл», які підписалися на паблік «UKR national football team» у розділі «Пабліки» мобільного додатку BiP, після кожного офіційного матчу Національної збірної команди України з футболу, отримають по 1 ГБ Інтернету за кожен гол у ворота суперника та додатково 3 ГБ Інтернету за перемогу Національної збірної команди України з футболу в матчі.

Деталі акції:

 • Акція проводиться на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) з 01.06.2019 р. по 31.12.2019 р. включно (далі – Строк дії Акції).
 • В Акції можуть брати участь всі абоненти lifecell, які підписалися на паблік «UKR national football team» у розділі «Пабліки» мобільного додатку BiP та виконали наступні дії:
  - в день матчу до моменту його початку учасник Акції надішле у пабліку «UKR national football team» свій прогноз остаточного рахунку, з яким завершиться матч;
  - прогнозований рахунок матчу необхідно надіслати в форматі: Х:Х або Х-Х.
 • За кожен гол забитий Національною збірною командою України з футболу у ворота противника нараховується 1 ГБ Інтернету, а також за перемогу Національної збірної команди України з футболу в матчі додатково нараховується ще 3 ГБ Інтернету. Гігабайти сумуються та нараховуються на наступний робочий день після матчу.
 • Строк дії нарахованого акційного інтернет трафіка становить 7 (сім) календарних днів з дня нарахування.
 • Не використаний обсяг акційного трафіку протягом строку його дії, буде автоматично анульований.
 • Про нарахування акційного трафіка абоненти будуть проінформовані за допомогою текстових повідомлень (SMS).
 • У випадку, якщо абонент lifecell «відписався» від пабліка «UKR national football team» в месенджері BiP, такий абонент втрачає право в подальшому отримувати акційний трафік на умовах цієї акції.
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту