«Розіграш квитків на матч Україна – Люксембург в месенджері BiP»

За умовами акції «Розіграш квитків на матч Україна – Люксембург з пабліком «UKR national football team» в месенджері BiP» (далі - Акція) участь беруть всі користувачі мобільного додатку BiP, які в період з 04.06.2019 по 06.06.2019 року надіслали в повідомленні паблік каналу «UKR national football team» текст: «Хочу на футбол».

Організатором Акції серед користувачів додатку BiP є Приватне підприємство «3S» (далі - Організатор).

Умови акції:

  • Акція проводиться на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) з 04.06.2019 по 06.06.2019 включно (далі – Строк дії Акції).
  • В Акції можуть брати участь всі користувачі месенджеру BiP, які протягом Строку дії Акції надіслали в повідомленні паблік каналу «UKR national football team» текст: «Хочу на футбол» (далі – Учасник Акції).
  • Про успішну реєстрацію в Акції Учасник Акції дізнається, коли отримає в паблік каналі «UKR national football team» текст, такого змісту: «Вітаємо! Ви берете участь у розіграші 5 пар квитків на матч Збірної команди України з футболу зі Збірною Люксембург - 10 червня 2019 року. Вболіваємо разом за нашу команду!».
  • Серед усіх Учасників Акції, випадковою комп’ютерною вибіркою обирається 5 (п’ять) абонентів, кожен з яких отримає по 2 квитки на матч, який відбудеться 10 червня 2019 р. у м. Львів на стадіоні "Арена Львів".
  • Переможці будуть проінформовані шляхом телефонного дзвінка від Організатора про перемогу протягом 07 червня 2019 року.
  • В разі неможливості зв’язатися з переможцем протягом 3 телефонних спроб, право на отримання призу переходить до абонента резервного складу. Кожен абонент резервного складу визначається Організатором додатковою випадковою комп’ютерною вибіркою серед всіх претендентів, котрі виконали всі умови Акції протягом строку дії Акції. Загальна кількість переможців – 5 осіб.

Контактний телефон ПП «3S»: +380738274140 (тарифікація згідно умов вашого тарифного плану)

 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту