Акція «Квитки на допрем’єрний показ фільму «Шлях собаки» (у кіно з 13 червня).

Зворушлива історія за мотивами світового бестселера «Життя та мета собаки» отримає продовження. Доля подарує відважному собаці Бейлі нову мету – стати справжнім другом та захисником для онучки свого хазяїна Ітана. Захоплива пригода про любов та дружбу, відданість та надію в неймовірній історії на всі часи.

Акція від TV+: тільки з 04.06.2019 по 09.0.2019 включно (далі – Строк дії Акції) завантажуйте додаток TV+ на свій мобільний пристрій, реєструйтеся, підключайте послугу TVBasic7 за кодом *225*1# та вигравайте одну з 5-ти пар квитків до кінофільму «Шлях собаки»!


Умови Акції:

  • В Акції можуть взяти участь всі індивідуальні абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах попередньої оплати або контракту.
  • Акція діє на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) з 04.06.2019 по 09.0.2019 року включно (далі – Строк дії Акції).
  • Абонент, який завантажив додаток TV+ на свій мобільний пристрій, зареєструвався у додатку та підключив послугу TV Basic 7 протягом строку дії Акції, автоматично вважається учасником Акції та бере участь у розіграші 5-ти пар квитків (по 2 квитка кожному переможцю) до кінофільму «Шлях собаки»! Усього 5 переможців в Акції.
  • Плата за трафік мобільного інтернету при використанні додатку TV+ не стягується.

Організатором Акції є B&H film distribution company, яка забезпечує вручення призів переможцям Акції.

 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту