«Розіграш квитків на матчі Збірної України з футболу з пабліком «UKR national football team» в месенджері BiP»

За умовами акції  «Розіграш квитків на матчі Збірної України з футболу з пабліком «UKR national football team» в месенджері BiP» (далі - Акція) участь беруть всі нові користувачі мобільного додатку BiP, які в період з 20.05.2019 по 23.05.2019 року завантажили месенджер BiP на свій мобільний пристрій, підписалися на паблік канал «UKR national football team», так і існуючі користувачі месенджеру BiP, які вже підписані на паблік канал «UKR national football team» в месенджері BiP та надішлють в цьому пабліку текст з повідомленням «Хочу на футбол», беруть участь у розіграші 2 (двох) пар квитків, по 1 (одній) парі на кожен матч Збірної команди України з футболу зі Збірною Сербії або на матч Збірної команди України з футболу зі Збірною Люксембург - 07 та 10 червня 2019 року відповідно у м. Львів на стадіоні "Арена Львів".

Організатором Акції серед користувачів додатку BiP є Приватне підприємство «3S» (далі - Організатор).

Умови акції:

·  Акція проводиться на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) з 20.05.2019 по 23.05.2019  включно (далі – Строк дії Акції).

·  Учасниками Акції можуть бути фізичні особи – громадяни України, яким на час проведення Акції виповнилося 18 років, які є користувачами месенджера BiP (незалежно від оператора рухомого (мобільного) зв’язку), є підписниками паблік каналу «UKR national football team» в месенджері BiP та надіслати в цьому пабліку текст з повідомленням «Хочу на футбол».

·  Про успішну реєстрацію в Акції абонент дізнається, коли у відповідь на повідомлення «Хочу на футбол» в паблік каналі, отримає текст з підтвердженням, такого змісту: «Вітаємо! Ви берете участь у розіграші 1 пари квитків на матч Збірної команди України з футболу зі Збірною Сербії або 1 пари квитків на матч Збірної команди України з футболу зі Збірною Люксембург - 07 та 10 червня 2019 року відповідно. Вболіваємо разом за нашу команду!».

·  Серед фізичних осіб, які успішно виконали умови  цих Правил, випадковою комп’ютерною вибіркою за допомогою веб-сайту www.random.org обирається 2 (двоє) учасників Акції, кожен з яких отримає по 1 парі квитків на матч, який відбудеться 07 червня 2019 р. або 10 червня 2019 р. у м. Львів на стадіоні "Арена Львів" (надалі - Переможець).

·  Переможці визначаються Організатором 24.05.2019.

·  Переможці будуть проінформовані шляхом телефонного дзвінка від Організатора про перемогу протягом 24 травня 2019 року.

·  В разі неможливості зв’язатися з переможцем протягом 3 телефонних спроб, право на отримання призу переходить до абонента резервного складу. Кожен абонент резервного складу визначається Організатором додатковою випадковою комп’ютерною вибіркою серед всіх претендентів, котрі виконали всі умови Акції протягом Строку дії Акції. Загальна кількість переможців – 2 особи.

 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту