Акція від «Мобільного платіжного сервісу»: 4 квитки на iForum!

Акція від «Мобільного платіжного сервісу»: тільки з 18.05.2019 по 21.05.2019 включно (далі – Строк дії Акції) скористайтесь послугою «Мобільний платіжний сервіс» та отримайте можливість виграти запрошення на наймасштабніший захід Інтернет-діячів iForum-2019, що відбудеться 23.05.2019!

Поспішайте, кількість запрошень обмежена – лише 4 квитки!


Взяти участь в Акції

Для участі в Акції необхідно зайти на сторінку «Мобільного платіжного сервісу» https://paycell.lifecell.uaта здійснити оплату будь-якого сервісу на суму 150 грн. або більше одним платежем. Оплата комунальних послуг, домашнього Інтернету, поповнення рахунку в on-line грі, погашення кредиту та переказ на іншу банківську карту – безліч цікавих послуг на порталі «Мобільного платіжного сервісу».


Умови Акції:

·  Строк дії Акції: 18.05.2019 - 21.05.2019 (включно)

·  Учасники Акції –  абоненти індивідуальної передплаченої форми обслуговування ТОВ «лайфселл», які скористалися послугою «Мобільний платіжний сервіс» та здійснили платіж на суму 150 грн. або більше (враховуючи всі податки та збори) в період з 18.05.2019 по 21.05.19 (включно) . 

·  Акція діє на території  м. Києва, оскільки захід відбудеться в м. Києві

·  За результатами Акції, в перший робочий день після закінчення Акції, формуються списки Учасників, які відповідають умовам та за допомогою випадкової комп’ютерної вибірки з цих списків обираються 4 (чотири) переможці.

·  Один Учасник, визначений за абонентським номером може стати переможцем Акції лише один раз протягом Строку дії Акції та отримати лише один Приз.

·  Переможці будуть проінформовані про виграш Призу шляхом телефонного дзвінка від Організатора Акції протягом  першого робочого дня після закінчення Акції.

·  В разі неможливості зв’язатися з переможцем протягом 3 телефонних спроб, право на отримання одного з телефонів переходить до Учасника резервного складу. Кожен Учасник резервного складу визначається додатковою випадковою комп’ютерною вибіркою серед всіх претендентів, котрі виконали умови, які описано в наказі протягом Строку дії Акції. Загальна кількість переможців – 4 осіб.

·  Організатор Акції – ПП «3S», яке забезпечує вручення призів переможцям Акції.

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту