Акція «lifebox: квитки на фільм «Рокетмен» та кіносувеніри» (в кіно з 6 червня)

Фентезійний байопік про одного з найуспішніших виконавців сучасності – неповторного сера Елтона Джона. Історія про те, як музичний вундеркінд перетворився в легенду британського року.

Акція від lifebox: тільки з 20.05.2019 по 26.05.2019 включно (далі – Строк дії Акції) завантажуйте додаток хмарного сховища lifebox на свій мобільний пристрій, реєструйтеся у додатку та завантажуйте 10 або більше фотографій або 3 або більше відео або 5 або більше пісень протягом строку дії Акції та вигравайте одну з 5-ти пар квитків до кінофільму «РОКЕТМЕН» або один з 5-ти крутих кіносувенірів!Умови Акції:

  • В Акції можуть взяти участь всі індивідуальні абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах попередньої оплати або контракту.
  • Акція діє на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) з 20.05.2019 по 26.05.2019 року включно (далі – Строк дії Акції).
  • Абонент, який завантажив додаток хмарного сховища lifebox на свій мобільний пристрій, зареєструвався у додатку та завантажив 10 або більше фотографій або 3 або більше відео або 5 або більше пісень протягом строку дії Акції, автоматично вважається учасником Акції та бере участь у розіграші 5-ти пар квитків (по 2 квитка кожному переможцю) до кінофільму «РОКЕТМЕН» або 5 кіносувенірів! Усього 10 переможців в Акції.
  • Плата за трафік мобільного інтернету при використанні додатку lifebox не стягується. 5ГБ хмарного простору надається безкоштовно!

Організатором Акції є B&H film distribution company, яка забезпечує вручення призів переможцям Акції.

 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту