Розіграш футбольного м’яча та чотирьох календарів з пакетом «Футбол+» в додатку ТВ+

За умовами акції «Розіграш футбольного м’яча та чотирьох календарів з пакетом «Футбол+» в додатку ТВ+» (далі - Акція) участь беруть абоненти lifecell (окрім абонентів, які обслуговуються на умовах тарифних планів «Бомба», «ХендМейд» або абонентів з вже активним будь-яким пакетом ТВ+ на Строк дії акції), які в період з 07.05.2019 по 12.05.2019 року (включно) активували один з пакетів «Футбол+» на 7 або 30 днів.

Умови акції

·  Акція проводиться на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) з 07.05.2019 по 12.05.2019 включно (далі – Строк дії Акції).

·  В Акції можуть брати участь всі абоненти lifecell (окрім абонентів, які обслуговуються на умовах тарифних планів «Бомба», «ХендМейд» або абонентів з вже активним будь-яким пакетом ТВ+ на Строк дії акції), які в період з 07.05.2019 по 12.05.2019 року (включно) активували один з пакетів «Футбол+» на 7 або 30 днів. Активувати пакет «Футбол+ 7» можливо за допомогою комбінації*225*5#, для активації пакету «Футбол+ 30» достатньо набрати комбінацію: *225*6#. Для деактивації пакетів «Футбол+» абонент повинен набрати комбінацію *225# та за допомогою екранних підказок вимкнути послугу.

·  Абонент, який успішно активує один за пакетів «Футбол+», набравши відповідну комбінацію, автоматично вважається учасником Акції та бере участь у розіграші одного з 4 календарів та футбольного м’яча з автографами гравців національної збірної України. Усього 5 переможців в Акції.

·  Вартість пакету «Футбол+7» складає 18 гривень на 7 днів, вартість пакету «Футбол+30» складає 49 гривень на 30 днів. Вартість наведено з урахуванням усіх податків і зборів. Пакети надають можливість абоненту переглядати  єврокубкові футбольні матчі. Для перегляду  пакетів «Футбол+» абоненту необхідно встановити додаток ТВ+ за посиланням tv-plus.lifecell.ua на свій пристрій.

·  Серед усіх Учасників Акції, випадковою комп’ютерною вибіркою обирається 1 (один) абонент, який отримає 1 (один) футбольний м’яч та 4 (чотири) абоненти, які отримають по 1 (одному) календарю.

·  Переможці визначаються Організатором випадковою комп’ютерною вибіркою 13 травня 2019 року.

·  Переможці будуть проінформовані шляхом телефонного дзвінка від Організатора про перемогу протягом 13 травня 2019 року.

·  В разі неможливості зв’язатися з переможцем протягом 3 телефонних спроб, право на отримання призу переходить до абонента резервного складу. Кожен абонент резервного складу визначається Організатором додатковою випадковою комп’ютерною вибіркою серед всіх претендентів, які виконали всі умови Акції протягом строку дії Акції. Загальна кількість переможців – 5 осіб.

«Організатором Акції є Приватне підприємство «3S»

Контактний телефон ПП «3S»: +380738274140

(тарифікація згідно умов вашого тарифного плану)

 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту