Розіграш 5 пар квитків на матч ФК «Динамо» та ФК «Шахтар» для користувачів BiP

За умовами акції «Розіграш 5 пар квитків на матч ФК «Динамо» та ФК «Шахтар» для користувачів BiP»» (далі - Акція) участь беруть всі користувачі мобільного додатку BiP, які в період з 16.04.2019 по 21.04.2019 року надіслали в повідомленні паблік каналу «ФК «Динамо Київ»» текст з повідомленням «Динамо чемпіон».

Організатором акції «Розіграш 5 пар квитків на матч ФК «Динамо» та ФК «Шахтар» для користувачів BiP»» (далі – Акція) серед користувачів додатку BiP є Приватне підприємство «3S» (далі - Організатор).

Мессенджер BiP доступний для використання на пристроях з операційними системами iOSта Android. Для завантаження натисніть на посилання відповідно до операційної системи Вашого пристрою:

Додаток доступний для пристроїв на базі iOS 7.0 і вище, а також Android 4.1 і вище.

Месенджер BiP доступний для абонентів всіх мобільних операторів України.


Умови акції:

·  Акція проводиться на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) з 16.04.2019 по 21.04.2019  включно (далі – Строк дії Акції).

·  В Акції можуть брати участь всі користувачі месенджеру  BiP, які в період з 16.04.2019 по 21.04.2019 року надіслали в повідомленні паблік каналу «ФК «Динамо Київ»» текст з повідомленням «Динамо чемпіон» (далі – Учасник Акції).

·  Про успішну реєстрацію в Акції абонент дізнається, коли отримає в паблік каналі «ФК «Динамо Київ»» текст, такого змісту: «Вітаємо! Ви берете участь у розіграші 5 пар квитків на матч ФК «Динамо» та ФК «Шахтар» - 24 квітня 2019 року. Вболіваємо разом за нашу команду!»

·  Серед усіх Учасників Акції, випадковою комп’ютерною вибіркою обирається 5 (п’ять) абонентів, кожен з яких отримає по 2 квитки на матч, який відбудеться 24 квітня 2019 р. у м. Києві на НСК "Олімпійський".

·  Переможці визначаються Організатором випадковою комп’ютерною вибіркою 22 квітня 2019 року.

·  Переможці будуть проінформовані шляхом телефонного дзвінка від Організатора про перемогу протягом 22 квітня 2019 року.

·  В разі неможливості зв’язатися з переможцем протягом 3 телефонних спроб, право на отримання призу переходить до абонента резервного складу. Кожен абонент резервного складу визначається Організатором додатковою випадковою комп’ютерною вибіркою серед всіх претендентів, котрі виконали всі умови Акції протягом строку дії Акції. Загальна кількість переможців – 5 осіб.

Контактний телефон ПП «3S»: +380738274140

(тарифікація згідно умов вашого тарифного плану)


 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту