Вигравай квитки на допрем’єрний показ фантастичного екшну «МЕСНИКИ: ЗАВЕРШЕННЯ» (у кіно з 25 квітня)

Кожна історія має своє завершення – попереду епічний фінал найвеличнішої історії у Всесвіті Marvel. Чи зможуть Месники зупинити Таноса, зважаючи на великі втрати у своїх рядах? І чи вдасться вціліти людству у цьому масштабному протистоянні? (у кіно з 25 квітня)

Хочете виграти квитки на допрем'єрний показ або скетч- бук? Правила прості: активуйте послугу «lifecell video» пакет «Онлайн» - набирайте комбінацію *226*1# та беріть участь в розіграші однієї з 5 пар квитків на допрем’єрний показ фантастичного екшену «МЕСНИКИ: ЗАВЕРШЕННЯ» або одного з 5 скетч-буків.Умови акції:

• В Акції можуть взяти участь всі індивідуальні абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах попередньої оплати або контракту.

 Акція діє на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) з 15.04.2019 по 21.04.2019 року включно (далі – Строк дії Акції).

 Абоненту необхідно замовити послугу «lifecell video» пакет «Онлайн» протягом Строку дії Акції, набравши комбінацію *226*1#.

• Абонент, який успішно активує послугу «lifecell video» пакет «Онлайн», набравши комбінацію *226*1#, автоматично вважається учасником Акції та бере участь у розіграші однієї з 5 пар квитків на допрем’єрний показ фантастичного екшну «МЕСНИКИ: ЗАВЕРШЕННЯ» (по два квитки кожному переможцю) або одного з 5 скетч-буків ( один на кожного переможця). Усього 10 переможців в Акції.

 Вартість послуги  «lifecell video» пакет «Онлайн» складає 10 гривень з урахуванням усіх податків, плата стягується лише в день користування  послугою та надає абоненту можливість отримати 1 ГБ для користування ресурсами: YouTube, MEGOGO, DIVANTV, OLL.TV, 1+1 video,Trinity, YouTV. У разі використання 1 ГБ Вам буде надано черговий 1 ГБ при наявності достатньої суми коштів на рахунку.

• Для деактивації Послуги «lifecell video» абонент повинен набрати комбінацію *112# та за допомогою екранних підказок деактивувати послугу.

 Переможці визначаються випадковою комп’ютерною вибіркою 22 квітня 2019 року та будуть проінформовані про виграш, шляхом телефонного дзвінка. Інформацію про дату, час та місце проведення допрем’єрного показу, абоненту буде повідомлено окремо, шляхом направлення SMS повідомлення.

 В разі неможливості зв’язатися з переможцем протягом 3 телефонних спроб, право на отримання призу переходить до абонента резервного складу. Кожен абонент резервного складу визначається додатковою випадковою комп’ютерною вибіркою серед всіх користувачів послуги «lifecell video», котрі здійснили акційну підписку на пакет «Онлайн» протягом Строку дії Акції.

 Переможці не можуть передавати права на приз третім особам.

Організатором Акції є B&H film distribution company, яка забезпечує вручення призів переможцям Акції.

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту