Розіграш фотопринтера з пабліком «UKR national football team» в месенджері BiP

За умовами акції «Розіграш фотопринтера з пабліком «UKR national football team»» в месенджері BiP» (далі - Акція) участь беруть всі нові користувачі мобільного додатку BiP, які в період з 08.03.2019 по 10.03.2019 року завантажили месенджер BiP на свій мобільний пристрій та підписалися на паблік канал «UKR national football team», або абоненти на час проведення Акції вже є користувачами месенджера BiP та в період проведення Акції підписалися на паблік канал «UKR national football team».

Організатором акції «Розіграш фотопринтеру з пабліком «UKR national football team»» в месенджері BiP» (далі – Акція) серед користувачів додатку BiP є Приватне підприємство «3S» (далі - Організатор).

Умови акції:

  • Акція проводиться на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) з 08.03.2019 по 10.03.2019 включно (далі – Строк дії Акції).
  • В Акції можуть брати участь всі користувачі месенджеру BiP, як нові, які в період з 08.03.2019 по 10.03.2019 року завантажили месенджер BiP на свій мобільний пристрій, підписалися на паблік канал «UKR national football team» в месенджері BiP, так і існуючі користувачі месенджеру BiP, які підпишуться на паблік канал «UKR national football team» в месенджері BiP (надалі – «Учасник Акції»).
  • Про успішну реєстрацію в Акції абонент дізнається, коли отримає в паблік каналі «UKR national football team» текст, такого змісту: «Вітаємо вас в офіційному каналі Федерації футболу України. Тут ви знайдете головні новини національних збірних команд України, інформацію про матчі та тренувальні збори та цікаві факти про футболістів і тренерів. Вболівайте за «синьо-жовтих» разом з нами!».
  • Серед усіх Учасників Акції, випадковою комп’ютерною вибіркою обирається 1 (один) абонент, який отримає 1 (один) фотопринтер.
  • Переможці визначаються Організатором випадковою комп’ютерною вибіркою 11 березня 2019 року.
  • Переможці будуть проінформовані шляхом телефонного дзвінка від Організатора про перемогу протягом 11 березня 2019 року.
  • В разі неможливості зв’язатися з переможцем протягом 3 телефонних спроб, право на отримання призу переходить до абонента резервного складу. Кожен абонент резервного складу визначається Організатором додатковою випадковою комп’ютерною вибіркою серед всіх претендентів, котрі виконали всі умови Акції протягом строку дії Акції. Загальна кількість переможців – 1 особа.
 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту