lifecell Журнали: Квитки на фільм «Капітан Марвел» (з 7 березня у кіно)

Коли світ вже за крок від хаосу - час відкрити нове ім'я в кіновсесвіті Marvel. Відважна льотчиця Керол Денверс стає однією з найпотужніших супергероїнь і усвідомлює своє істинне призначення. З невеликою групою союзників Керол виявляється в самому епіцентрі міжгалактичної війни - тепер вона Капітан Марвел, і від неї залежить доля людства.

Акція від lifecell Журнали: тільки з 22.02.2019 по 01.03.2019 включно (далі - Термін дії Акції) Ви можете стати володарем однієї з 5-ти пар квитків на допрем'єрний показ фільму «КАПІТАН МАРВЕЛ», який відбудеться 5 березня 2019 року в м. Київ + одного з 5 кілець-холдерів для телефону! Для цього в зазначений період активуйте послугу «lifecell Журнали» і завантажте додаток. Також у Вас є можливість виграти одну з 5 пар сувенірів: блокнот + кільце-холдер для телефону!

        

Для участі в акції відправте 1 на SMS-номер 227 або введіть короткий USSD код *227*1# протягом Терміну дії Акції та завантажте додаток з Google Play або App Store за посиланням, що надійде в SMS.

Перші 3 дні користування послугою безкоштовні. Після завершення трьох календарних днів з дня активації послуги, а також для тих, хто підключив сервіс «lifecell Журнали» повторно, вартість послуги «lifecell Журнали» становитиме 2,50 гривні в день (включаючи ПДВ та ПФ). Послуга замовляється абонентом на необмежений термін до моменту відмови від послуги або до моменту припинення її надання. Для деактивації послуги «lifecell Журнали» абонент повинен відправити СТОП або STOP на номер 227. Відправлення повідомлення окремо не тарифікується.Умови акції:

• В Акції можуть взяти участь всі індивідуальні абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах передоплати або контракту.

• Акція діє на всій території України (крім тимчасово окупованих територій) з 22.02.2019 по 01.03.2019 року включно (далі - Термін дії Акції).

• Абоненту необхідно замовити Послугу «lifecell Журнали» протягом Терміну дії Акції, відправивши 1 на номер 227 або ввеcти короткий USSD код *227*1#. Після активації сервісу абоненту необхідно завантажити додаток lifecell Журнали з Google Play або App Store. Для зручності в повідомленні буде відправлено посилання, за яким можна завантажити додаток.

• Абонент, який успішно активує Послугу «lifecell Журнали» вперше протягом Терміну дії Акції, автоматично вважається учасником Акції та отримує доступ для читання всіх журналів сервісу «lifecell Журнали» на 3 календарні дні з моменту активації Послуги без додаткової оплати.

• Абонент, який успішно активує Послугу «lifecell Журнали» і завантажить додаток протягом Терміну дії Акції, автоматично вважається учасником Акції та бере участь в розіграші пари призів: 1. 1 з 5 пар квитків в кіно на допрем'єрний показ фільму «КАПІТАН МАРВЕЛ» в м. Київ + 1 з 5 кілець-холдерів для телефону чи 2. 1 з 5 пар сувенірів: блокноту + ​​кільця-холдеру для телефону. Кожен учасник акції може виграти тільки одну пару призів: 1. 1 пару квитків в кіно в м. Київ + 1 кільце-холдер для телефону або 2. 1 блокнот + 1 кільце-холдер для телефону.

Організатором Акції є ТОВ «Зед-Україна», яке здійснює визначення переможців відповідно до умов Акції, а також забезпечує вручення призів учасникам Акції.

 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту