Вигравай квитки на матч «Динамо» - «Олімпіакос»

В четвер 21.02.2019 київське «Динамо» зіграє вирішальний матч з пірейським «Олімпіакосом» за вихід в 1/8 фіналу Ліги Європи. Хочете побачити цю феєричну гру? Тоді беріть участь в акції від TV+: тільки з 19.02.2019 по 20.02.2019 включно (далі – Строк дії акції) активуйте пакет «Football 7» та отримайте можливість стати володарем однієї з 5 пар квитків на матч «Динамо» - «Олімпіакос».

Для участі в Акції активуйте пакет «Football 7» – набирайте комбінацію *225*5# протягом строку дії Акції.

Умови Акції:

  • В Акції можуть взяти участь всі індивідуальні абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах попередньої оплати або контракту.
  • Акція діє на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) з 19.02.2019 по 20.02.2019 року включно (далі – строк дії Акції).
  • Абоненту необхідно замовити пакет «Football 7» протягом Строку дії Акції, набравши комбінацію *225*5#.
  • Абонент, який успішно активує пакет «Football 7», набравши комбінацію *225*5#, автоматично вважається учасником Акції та бере участь у розіграші однієї з 5 пар квитків на гру «Динамо» - «Оліміпакос», що відбудеться 21.02.2019. Кількість переможців Акції становить 5.
  • Вартість пакету «Football 7» складає 18 гривень на 7 днів і продовжується автоматично кожні 7 днів, при наявності коштів на рахунку. Якщо на момент продовження послуги у абонента буде відсутньо 18 грн на рахунку, послуга продовжиться на один день, при цьому з рахунку абонента буде сплачено 5 грн. Пакет надає абоненту можливість переглядати футбольні матчі. Для перегляду абоненту необхідно встановити додаток TV+ tv-plus.lifecell.ua на свій мобільний пристрій.
  • Для деактивації пакету «Football 7» абонент повинен набрати комбінацію *225# та за допомогою екранних підказок деактивувавти послугу.
  • Переможці визначаються випадково комп'ютерною вибіркою 21 лютого 2019 року.
  • В разі неможливості зв'язатися з переможцем протягом 3 телефонних спроб, право на отримання призу переходить до абонента резервного складу. Кожен абонент резервного складу визначається додатковою випадковою комп'ютерною вибіркою серед всіх користувачів пакету «Football 7», котрі здійснили акційну підписку протягом строку дії Акції.
  • Тариф наведений у гривнях з урахуванням усіх податків.
  • Організатором акції є ТОВ «Мулленлоу Адвента», яке здійснює визначення переможців відповідно умов Акції, а також забезпечує вручення призів учасникам Акції. 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту