Три смартфони General Mobile GM 8 від послуги «Мобільний платіжний сервіс»


Абоненти lifecell, які скористаються послугою «Мобільний платіжний сервіс» мають можливість виграти один з трьох смартфонів GeneralMobile 8!

Для цього необхідно здійснити оплату на суму  250 грн або більше одним платежем в рамках послуги «Мобільний платіжний сервіс». До оплати відносяться всі сервіси, котрі представлені на сайті https://paycell.lifecell.ua, окрім переказу коштів з мобільного рахунку на банківську картку.


Взяти участь в Акції

Умови Акції:

 • Термін дії Акції: 17.10.2018 - 31.10.2018 (включно).
 • Учасники Акції – абоненти індивідуальної передплаченої форми обслуговування ТОВ «лайфселл», які скористалися послугою «Мобільний платіжний сервіс» та здійснили платіж на суму 250 грн. або більше (враховуючи всі податки та збори) в період з 17.10.2018 по 31.10.18 (включно).
 • За результатами Акції, в перший робочий день після закінчення Акції, формуються списки Учасників, які відповідають умовам та за допомогою випадкової комп’ютерної вибірки з цих списків обираються 3 (три) переможці.
 • Один Учасник, визначений за абонентським номером може стати переможцем Акції лише один раз протягом Строку дії Акції та отримати лише один Приз.
 • Переможці будуть проінформовані про виграш Призу шляхом телефонного дзвінка від відповідального співробітника ТОВ «лайфселл» протягом першого робочого дня після закінчення Акції.
 • В разі неможливості зв’язатися з переможцем протягом 3 телефонних спроб, право на отримання одного з телефонів переходить до Учасника резервного складу. Кожен Учасник резервного складу визначається додатковою випадковою комп’ютерною вибіркою серед всіх претендентів, котрі виконали умови, які описано в наказі протягом Строку дії Акції. Загальна кількість переможців – 3 осіб.
 • ТОВ «лайфселл» залишає за собою право змінити Призи чи надати цільові грошові призи, або надати альтернативні призи.
 • Для отримання Призу кожен переможець повинен надати ТОВ «лайфселл» ксерокопію довідки про надання реєстраційного номеру облікової картки платника податків у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків і паспортні дані у вигляді ксерокопій відповідних сторінок паспорта (ПІБ, ким виданий паспорт і дата видачі, відмітка про реєстрацію (прописка)). Кожна сторінка ксерокопії повинна бути власноручно підписана особою, яка надає такі відомості.
 • У разі неотримання Призу, якщо Учасник мав на нього право або в разі виникнення будь-яких інших труднощів, абонент повинен звернутися у робочі дні за контактними телефонами 5433 (тільки для абонентів ТОВ «лайфселл») або за номером 0800205433 (для всіх абонентів) не пізніше 15.11.2018 року включно. У випадку, якщо Учасник не звернувся до 15.11.2018 року включно з питань неотримання Призу, Учасник втрачає право на його отримання.
 • Переможці не можуть передавати права на Приз третім особам.
 • ТОВ «лайфселл» залишає за собою право самостійно визначати точну суму коштів, що буде витрачена на надання Призів. ТОВ «лайфселл» не несе відповідальності за додаткові витрати переможця. Відповідальність за сплату податків за Призи покладається на ТОВ «лайфселл».
 • Вручення Призів переможцям здійснюється ТОВ «лайфселл».
 • Усі податки за отримані Призи сплачуються згідно з чинним законодавством України.
 • Учасники Акції своєю участю в Акції підтверджують свою згоду на використання їх прізвищ та фотографій у випадку отримання ними Призів у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах без будь-якого матеріального відшкодування, а також згоду дотримуватися інших правил Акції. Одержувачі Призів підтверджують свою згоду давати рекламні інтерв’ю про участь у конкурсі у засобах масової інформації, у тому числі по радіо і телебаченню, а також фотографуватися для виготовлення графічних матеріалів без виплати їм за це будь-якої грошової компенсації. Усі виключні майнові права інтелектуальної власності на такі інтерв’ю і фотографії тощо будуть належати ТОВ «лайфселл».
 • ТОВ «лайфселл» залишає за собою право вносити зміни до умов та строків проведення Акції. У випадку будь-яких змін інформацію про це буде надано на веб-сайті www.lifecell.ua.

Детальніше про послугу «Мобільний платіжний сервіс»

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту